Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Люди з великим серцем та душею

Люди з великим серцем та душею

Плужненський благодійний центр, який заснували жительки села Плужне Ольга Гендель та Надія Гусарчук, у співпраці з М’якотівським ліцеєм, дитячим садочком «Сонечко», Плужненським ліцеєм імені Бортника та Плужненським аграрним ліцеєм стали надійним тилом для наших захисників. Вони готують харчові продукти для воїнів Збройних Сил України та для людей, які залишилися у гарячих точках України.

Директорка М’якотівського ліцею Балабей Світлана зазначає, що на Плужненщині жителі громади об’єдналися, аби допомогти українським захисникам та людям, які потребують гуманітарної підтримки. Громада характеризується небаченою раніше єдністю. До прикладу, рибалки діляться риболовними сітками, а працівники швейної майстерні у Нетішині надають шматки тканин. Жителі сіл Плужне та М’якоти, працівники М’якотівського ліцею та ЗДО «Сонечко», Плужненського ліцею ім. Бортника та аграрного ліцею теж працюють над пришвидшенням нашої перемоги. Результатом такої невтомної праці стали 18 маскувальних сіток, які відправили на блокпости та у військові частини.

На кухнях навчальних закладах двох шкіл щоденно готують їжу, печуть печиво та найрізноманітнішу випічку, роблять тушонки та смажать котлети, які потім прямують до військових частин та людей.

Все необхідне для приготування їжі приносять самі ж працівники та мешканці села. Якщо продуктів не вистачає, тоді проводять збір коштів, до якого активно приєднуються батьки та учні ліцею, підприємці сіл.

Логістикою займаються Ковальчук Сергій та Копійчук Олександр. Волонтери наповнюють машину гуманітарною допомогою, а перевізники доправляють її у міста, які найбільше цього потребують, зокрема це Охтирка, Херсон, Буча, Ірпінь, Гостомель, Харків, Київ, дитячу лікарню «Охматдит».

Волонтери зазначають: «Війна триває, і ми повинні працювати й надалі в такому ритмі, працювати для спільної перемоги! Тому просимо небайдужих долучитись до збору коштів на закупівлю продуктів та виготовлення провізії. Нам вже вдалося зібрати 17 900 грн, а витратити — 15 868 грн. Дякуємо усім, хто відкладає щоденні домашні справи та долучається до роботи. Слава Богу! Слава Україні! Слава нашим односельчанам!»

Кожен українець готовий робити все від нього залежне, аби наблизити нашу перемогу. Саме завдяки таким людям нас неможливо подолати. Українці, навіть з маленьких сіл та селищ, готові робити все необхідне, аби допомагати Збройним Силам України боронити рідну землю та повернутися воїнам додому з перемогою.

Аліна Ріжко

109
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.