Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Лукашенко заявив, що послав білорусів забезпечити енергопостачання ЧАЕС

Лукашенко заявив, що послав білорусів забезпечити енергопостачання ЧАЕС

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що доручив білоруським спеціалістам забезпечити енергопостачання Чорнобильської АЕС.

Лукашенко розповів, що увечері 9 березня мав телефонну розмову з президентом Росії Володимиром Путіним, і той його поінформував про ситуацію в районі Чорнобильської АЕС.

Він також додав, що на ЧАЕС уже направили білоруських фахівців.

Пряма мова Лукашенка: «Міністру енергетики доручено негайно подати туди електроенергію. У нас лінія електропередачі з радянських часів є, вона законсервована. Її треба негайно відновити.

За тимчасовою схемою доведеться, мабуть, до підстанції Чорнобильської електростанції подавати цю електрику, щоб у штатному режимі забезпечити безпеку Чорнобильської станції. Потрібно передбачити всі варіанти».

Деталі: Також БелТА повідомляє, що Лукашенко здійснить робочий візит до Росії – на 11 березня у Москві заплановані переговори з Путіним.

На порядку денному «актуальні питання двосторонніх відносин, розвиток союзної кооперації, економічна взаємодія в умовах санкційного тиску», а також «обстановка у регіоні та Україні».

Джерело: білоруське державне видання БелТА

88
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.