Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Ловив на електровудку, бо мусив заробляти: на Ізяславщині судили рибалку

Ловив на електровудку, бо мусив заробляти: на Ізяславщині судили рибалку

До обмеження волі на 3 роки, звільнивши від ув’язнення з іспитовим строком два роки, засудили жителя одного з сіл Ізяславської ТГ. Про цеповідомляють у пресслужбі Хмельницького апеляційного суду.

13 серпня цього року чоловік, у районі села Михнів, спустив дерев’яний човен на річку Горинь і за допомогою забороненого приладу, саморобної електровудки, займався незаконним рибним промислом.

– Того дня за сім з половиною годин риболовлі способом масового знищення риби йому вдалося виловити 61 рибину (більша частина, 42 штуки, – карасі, решта – коропи, лящі, окуні, плітка), – йдеться у повідомленні. – Внаслідок таких протиправних дій [обвинувачений] заподіяв істотну шкоду навколишньому природному середовищу на загальну суму 4 403 гривні.

Свої дії підсудний пояснив безгрошів’ям. Чоловік визнав свою вину та відшкодував збитки. Врахувавши це, як пом’якшуючі обставини, суд виніс вирок – іспитовий строк терміном на два роки.

Суд зобов’язав його періодично з’являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації та повідомляти про зміну місця роботи та проживання.

Вирок не набув офіційної сили і може бути оскаржений.

Раніше у цьому ж селі під час нересту затримали браконьєра. Нічний рибалка вирішив знехтувати законною забороною і до приїзду поліції встиг виловити 71 карася та плотву. Користувався чоловік двома сітками, що є забороненим не тільки у нерест, але й в інші періоди року.

Хмельниччина Північ

396
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.