Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Лісове господарство – це комплекс робіт із вирощування лісу разом із заготівлею деревини

Лісове господарство – це комплекс робіт із вирощування лісу разом із заготівлею деревини

21 березня, весь світвідзначає День лісу. Це свято засноване з метою привернення уваги населення планети до проблем збереження лісу, інформування людства щодо його значимості та основних заходів захисту та відновлення зелених насаджень планети.

Цього дня лісівниками ДП «Ізяславський лісгосп» проведено ряд просвітницьких заходів серед учнівської молоді. З метоюрозширення еколого-лісівничої пропаганди, виховання у підростаючого поколінняшанобливого ставлення до природи, забезпеченості зацікавленості у збереженні зелених насаджень, головний лісничий В.П.Зайчук, інженер лісових культур І.І.Мартинов, лісничий Михельського лісництва І.Д.Мартиновпровелиучням Михельського шкільного лісництва «Паросток» урок на тему «Лісове господарство – це комплекс робіт із вирощування лісу разом із заготівлею деревини». Лісівники розповіли про значення лісу в житті людини, його основні функції, особливості та етапи росту лісових насаджень. Особливу увагу працівники підприємства звернули увагу на проблеми створення та збереження лісу.

Також за участю школярів цього дня було відновлено лісові культури в кварталі 17 Михельського лісництва. На площі 2,6 га створено лісове насадження модрини європейської та ялини звичайної. Висаджено понад 15 тисяч сіянців основних порід, вирощених в лісовому розсаднику Михельського лісництва. Використавши якісний посад матеріал, в майбутньому очікується отримати високопродуктивне та стійке до шкідників та хвороб насадження.

Взяли участь у посадці лісу 25 чоловік, із них 15 учнів Михельського шкільного лісництва.

Не будьте байдужими! Посадіть своє дерево! І пам'ятайте, підтримавшитаку акцію, Ви покращите екологічну ситуацію краю, збагатите планету чистим повітрям, збережете здоров'я собі і майбутнім поколінням!


За матеріалами ДП «Ізяславське лісове господарство»

77
RSS
Гость
11:08
Лісове господарство -комплекс знищення лісів.Зайдіть у ліс і відкрийте очі — вже Нетішин видно.Ви тільки нищете.Де ділянки відновлення.
Гость
11:12
Не здивуюся, якщо ще й на цьому знищенні лісу ще й дуже добре набив кишені…
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.