Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Лісівники Ізяславщини відзначили своє професійне свято

Лісівники Ізяславщини відзначили своє професійне свято

Результати праці хранителів природи переоцінити складно, адже саме завдяки цим людям збережені численні гектари українського лісу – не тільки унікального і безцінного дарунку природи, прикраси рідної землі, але й запоруки нашої екологічної безпеки.

Стрімкому XXI століттю потрібні різні професії, але як ніколи раніше повинна цінуватися та, яка активно впроваджує новітні природоощадні технології, щоб залишити у спадок нащадкам справді зелену планету. Робота працівників лісу- одна із найтяжчих, але це не завадило стати однією великою родиною, яка, попри всі труднощі, невтомно рятує численні гектари зелених насаджень на наших землях.

13 вересня, на території ДП «Ізяславське лісове господарство» працівники лісу Ізяславщини відзначили своє професійне свято, котретрадиційно відзначають у третю неділю вересня.

На гостину до лісівників району завітали голова райдержадміністрації Борис Яцков, голова районної ради Сергій Шлегель, Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук, представники Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства, Михлянського шкільного лісництва, що діє на базі Михлянської ЗОШ І-ІІІ ст., голова громадської організації «Ізяславська районна спілка воїнів-учасників АТО» Володимир Павлюк.

Вступне слово надали директору ДП «Ізяславське лісове господарство» Петру Курельчуку, який розповів про пророблену роботу, здобутки лісництв Ізяславщини та подякував усім за плідну працю.

До слова запросили й голову райдержадміністрації Бориса Яцкова, який привітав усіх працівників лісового господарства із професійним святом, подякував їм за самовіддану працю, озеленення району та за підтримку української армії, яку вони невпинно надають. У своєму виступі Борис Олександрович зазначив: «Примножуючи своєю невтомною і наполегливою працею лісовий фонд України, ви забезпечуєтенадійний захист земельних угідь, поліпшуєте екологічний стан довкілля, нарощуєтевипуск продукції лісового господарства. Переконаний, що Ви й надалі робитимете гідний внесок в економічний розвиток нашого району та збереження його безцінних природних багатств».

Також працівників лісу привітали голова районної ради Сергій Шлегель та Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук.

За сумлінне виконання службових обов'язків, високий професіоналізм та з нагоди свята працівників, завдяки праці яких галузь активно розвивається, керівники району, міста, галузі та підприємства вручили відзнакирізних рівнів органів влади та подяки громадської організації.

Святковий настрій учасникам святкового зібрання подарував колектив народного аматорського ансамблю духової музики «Музики Надгориння» Ізяславського районного будинку культури.

ФОТОКОЛАЖ


Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

122
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.