Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Лісівники Ізяславщини відзначили професійне свято

Лісівники Ізяславщини відзначили професійне свято

Лісівники Ізяславщини відзначили професійне свято

16 вересня, напередодні Дня працівників лісу, голова райдержадміністрації Борис Яцков, голова районної ради Сергій Шлегель, начальник Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства Віталій Лісовий, Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук, начальник Ізяславського районного сектору ДСНС України в Хмельницькій області Віктор Матвійчук взяли участь в урочистих зборах трудового колективу ДП «Ізяславське лісове господарство» та колективу Національного природного парку«Мале Полісся» з нагоди професійного свята – Дня працівників лісу.

Про досягнуте лісівниками, про їх працю в нинішніх нелегких умовах, про пріоритетні напрямки діяльності підприємства інформував Петро Курельчук директор ДП «Ізяславське лісове господарство».Він зокрема зазначив, щопрофесійне свято цього року для лісівників Ізяславщини ювілейне – виповнилося 80 років від дня заснування лісгоспу. «Нині державне підприємство «Ізяславське лісове господарство» — це комплексне багатопрофільне лісогосподарське підприємство, яке займається лісовідновленням, доглядом за лісовиминасадженнями, охороною і захистомлісів, лісозаготівлею та переробкою деревини, вирощуванням декоративного посадкового матеріалу і відновленням диких тварин», — зазначив у своєму виступі Петро Іванович.

Вітаючи працівників «ДП «Ізяславське лісове господарство» та НПП «Мале Полісся», начальник Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства Віталій Лісовий високо оцінив роботу лісівників району, зазначивши, що колективи є лідерами в області.

У своєму виступі голова райдержадміністрації Борис Яцков наголосив, що переоцінити значення лісу для нашої планети — важко. Адже, ліс — це живий скарб Землі. «Величезного значення відіграє лісове господарство для економіки держави та як чинник позитивного природного і екологічного впливу на навколишнє середовище. Раціональне і розумне використання лісу дарує людям тепло і затишок, а безконтрольна вирубка лісу несе в собі значні проблеми, які можуть торкнутися практично всіх. Тому люди, які професійно стоять на сторожі гармонії і порядку в лісовому господарстві, давно і справедливо заслуговують глибокої поваги і високого авторитету» — сказав очільник району.
Усі виступаючі дякували працівникам лісу за добросовісне ставлення до своєї справи, відзначали значний внесок районного лісового господарства до бюджету Ізяславщини, та бажали усім присутнім в першу чергу мирного неба над головою, здоров'я, добра та затишку їхнім родинам.

Під час заходу кращі представники галузі лісового господарства району та національного природного парку «Мале Полісся» були нагороджені відзнаками Державного лісового агента України, Хмельницької обласної державної адміністрації, Хмельницької обласної ради, обласного управління лісового та мисливського господарства, райдержадміністрації, районної ради, Ізяславської міської ради, галузевої профспілки.

16.09.2016 р.

Сектор інформаційної діяльності та комунікаційз громадськістю апарату райдержадміністрації

114
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.