Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Лісівники Ізяславщини підбили підсумки роботи та накреслили плани на майбутнє

Лісівники Ізяславщини підбили підсумки роботи та накреслили плани на майбутнє

Лісівники Ізяславщини підбили підсумки роботи та накреслили плани на майбутнє

На минулому тижні у ДП «Ізяславське лісове господарство» відбулася конференція трудового колективу, на якій обговорено виконання умов колективного договору за 2017 рік та прийнято новий колективний договір на 2018 рік. Участь у роботі конференції взяли начальник Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства П.С.Пешко, голова обласної організації профспілки працівників лісового господарства В.М.Лісовий, директор ДП «Ізяславський лісгосп» П.І.Курельчук, голова профкому В.І.Кравчук, керівники та представники всіх підрозділів.

У ході зібрання П.І.Курельчук детально проаналізував роботу підприємства за минулий рік, зупинившись на виконанні основних лісівничо-економічних показників. Так, проведено лісовідновні роботи на площі 262 га, догляд за лісовими культурами – на площі 1290 га. Заготовлено 7718 кг лісового насіння.

З метою профілактики лісових пожеж торік прокладено 214 кілометрів мінералізованих смуг та проведено 279 кілометрів доглядів за вже існуючими. Для боротьби із пожежами додатково введено в експлуатацію дві одиниці пожежної техніки. Зараз підприємство має 6 одиниць техніки для гасіння лісових пожеж. Облаштовано 3 нових пункти забору води. На трьох пожежних вежах встановлено системи відеоспостереження.

Проведено рубки догляду на площі 300 га, суцільні санітарні рубки – на площі 148 га, санітарні вибіркові рубки – 412 га. Від усіх видів рубок заготовлено ліквідної деревини 94 940 кубометрів, у тому числі від рубок головного користування – 43 368 кубометри. Реалізовано на внутрішній ринок 76,4 тис. кубометрів ліквідної деревини, експортовано – 5,8 тис. кубометрів дров паливних. У цеху переробки деревини перероблено 10 333 кубометрів деревини та випущено продукції на 20 млн. грн. Загальний обсяг реалізації продукції за рік склав 96 млн. 831 тис. грн. – на 11,2 млн. грн. більше, ніж у 2016 році. Середньомісячна заробітна плата штатного працівника склала 13 743 грн. – на 4 422,1 грн. більше, ніж у 2016 році. Крім того, працівникам проведено різні виплати та допомоги, передбачені колективним договором, в сумі близько 4,5 млн. грн., а також стабільно виплачувалися премії та винагороди за вислугу років в сумі 14 млн. 497 тис. грн., допомоги на харчування в сумі 2 млн. 935 тис. грн.

За 2017 рік сплачено до бюджетів усіх рівнів 29 млн. 750 тис. грн., до Пенсійного фонду – 9 млн. 445 тис. грн., разом – 39 млн. 195 тис. грн. Чистий прибуток у звітному періоді становив 2 млн. 560 тис. грн.

Злагоджена та стабільна робота всіх підрозділів дала змогу у повному обсязі виконати програму з лісогосподарської та промислової діяльності. Головне надбання підприємства – це люди. Тому постійно йде покращення умов працюючих, забезпечення їх всім необхідним для роботи та виконання поставлених завдань. Велика увага приділяється підвищенню технологічної й трудової дисципліни, дотриманню законодавства з охорони праці. На виконання комплексних заходів з охорони праці торік витрачено 669 тис. 251 грн., що вдвічі перевищує заплановані витрати.

Потім голова профспілки ДП «Ізяславський лісгосп» В.І.Кравчук розповів про забезпечення зайнятості працівників, їх соціальний захист, право на працю та відпочинок і прозвітував про результати виконання колективної угоди, зазначивши, що вона виконана повністю і без порушень. Для працівників підприємства керівництвом створено комфортні умови праці та відпочинку. Постійно здійснюються заходи з підвищення рівня охорони праці, запобігання випадків виробничого травматизму, професійного захворювання, дотримання умов безпеки, гігієни праці. Всі працівники безкоштовно забезпечені спецодягом, взуттям та іншими засобами індивідуального захисту. Але незважаючи на високий рівень контролю за охороною праці на виробництві і підвищення її рівня, все ж таки під час виконання робіт трапляються незначні порушення вимог охорони праці, що призводить до нещасних випадків.

Адміністрацією та профспілковим комітетом протягом дії колективного договору велика увага приділялась питанням оздоровлення працюючих та їхніх дітей. Так, минулого року за рахунок коштів підприємства, профкому і частково батьківської доплати оздоровлено 36 дітей. У закладах санаторно-курортного лікування побувало 4 працівники. Загалом на оздоровлення працівників та їхніх дітей протягом звітного періоду витрачено понад 3014,6 тис. грн. Велася культурно-виховна і спортивно-оздоровча робота серед працівників трудових колективів і членів їхніх сімей, організовувались походи на концерти та інші заходи.

Головний економіст підприємства Л.А.Ліщук ознайомила делегатів конференції з проектом колдоговору на 2018 рік, відзначила, що умови залишились незмінними, лише збільшено розміри всіх передбачених виплат.

Виступаючі — головний лісничий В.П.Зайчук, інженер з охорони праці Ю.М.Ярославський, верстатник цеху переробки деревини О.В.Кирилюк говорили про досягнення у роботі та своє бачення розвитку підприємства та покращення трудової діяльності колективу. Зокрема, головний лісничий В.П. Зайчук акцентував увагу на швидких темпах розвитку лісокультурної справи – будівництво приміщення та облаштування його сучасним обладнанням для сушіння шишок хвойних порід, переробки насіння та обробки його стимуляторами росту та засобами захисту, яке планується завершити у першій декаді квітня, облаштування достатньої кількості коробів в декоративному розсаднику та теплиці для вирощування сіянців основних хвойних лісоутворюючих порід і вкорінення живців декоративних рослин. Це дасть змогу отримати якісний матеріал для створення продуктивних насаджень та розширити асортимент декоративного посадкового матеріалу. Інженер з охорони праці Ю.М.Ярославський ознайомив присутніх із досягненнями у сфері охорони праці: проведено атестацію 21 робочого місця, а в 2018 р. заплановано атестувати ще 5 робочих місць. Також проведено навчання працівників основних професій з охорони праці. Зазначив, що під час перевірки управлінням Держпраці зауважень з питань дотримання законодавства з охорони праці не було. Верстатник ЦПД О.В.Кирилюк подякував керівництву за те, що зуміло зберегти багаточисельний колектив та висловився за розширення цеху переробки, встановлення нового обладнання, що дає змогу виготовляти конкурентоспроможну продукцію для експортних та внутрішніх потреб, а також збільшити чисельність підрозділу. Також зазначив, що у цеху створені добрі умови праці та виплачується гідна заробітна плата. Виступаючі зауважень до виконання колективного договору не висловили, що свідчить про успішне виконання його умов.

Начальник ХОУЛМГ П.С.Пешко відзначив, що інтереси працівників завжди спрямовані на задоволення їх життєво важливих потреб – збереження робочих місць, здоров'я, підвищення рівня оплати праці. Цього можна досягти лише через підвищення ефективності виробництва та збільшення прибутку підприємства шляхом нарощування темпів переробки деревини та завдяки впровадженню передових технологій у лісогосподарське виробництво. Тільки розвиток підприємства дасть змогу підвищувати заробітну плату. Петро Степанович відмітив позитивні напрацювання стратегії розвитку підприємства, яка була представлена у жовтні минулого року.

Голова обласної організації профспілки працівників лісового господарства В.М.Лісовий відзначив високоефективну стабільну роботу трудового колективу протягом багатьох років та побажав подальших успіхів у виконанні поставлених завдань з відтворення, збереження та охорони лісу, його раціонального використання.

На конференції визнано роботу адміністрації та профспілкового комітету з виконання умов колективного договору за 2017 рік задовільною. Прийнято новий колдоговір на 2018 рік.

За матеріалами ДП «Ізяславське лісове господарство»

63
RSS
Гость
11:59
гарні лісничі в районі… всі такі доглянуті. вгодовані… хороші підсумки їх «роботи»
Гость
11:59
коли вже відремонтують дорогу на вїзді в с Плужне.яку розбили лісовози вивозячи так званий спалений ліс
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.