Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Lifecel надасть безкоштовні хвилини в Іран, а Київстар – тимчасово скасує абонплату

Lifecel надасть безкоштовні хвилини в Іран, а Київстар – тимчасово скасує абонплату

Два оператори телефонних комунікацій висловили слова співчуття та підтримала родичі, загиблих у авіакатастрофі у Тегерані.

З 8 по 10 січня 2020 кошти за дзвінки з мережі Київстар на номери мобільного або фіксованого зв'язку в Ірані стягуватися не будуть. Всі витрати на дзвінки повернуться протягом дня, коли був здійснений дзвінок, – йдеться наfb-профілі оператора.

В рамках програми «Турбота крізь кодони», мобільний оператор lifecell обіцяє забезпечити послугами безкоштовного зв`язку своїх абонентів, що знаходяться в Ірані.

Для того, щоб клієнти lifecell в Ірані могли зв'язатися з своїми рідними і близькими, їм нараховано безкоштовно 20 хвилин голосових дзвінків в межах країни перебування та до України, – коментують у прес-службі lifecell

Вчора, 8 січня, поблизу Іранської столиці – Тегерану розбився борт МАУ Boeing 737. Серед загиблих 11 українців: 9 членів екіпажу та 2 пасажрів.

На знак жалоби центральні телеканали змінили програму трансляції. У містах – відмінили Різдвяні урочистості та святкові заходи. Зокрема, у Хмельницькому перенесли парад вертепів. Шоу-програма, що мала відбутись 8 січня о 16.00, відбудуться 11 січня о 14.00, – повідомляють на сайті Хмельницької міськради.

Джерело: like-tv.com.ua

92
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.