Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Лесю Нікітюк в росії оголосили ворогом

Лесю Нікітюк в росії оголосили ворогом

Росіяни звинувачують телеведучу в розповсюдженні фейку та намаганні дестабілізувати ситуацію в їхній країні.

Російський Комітет захисту національних інтересів оголосив перелік медійних українців, яких визнали ворогами росії. До списку потрапили низка українських журналістів, кілька телеведучих, фотографів та блогер.

Зокрема, як повідомляє Інститут масової інформації, людей, яких додали в перелік ворогів, звинувачують у антиросійській риториці, пропаганді, поширенні фейків про російську армію, обстріли по цивільній інфраструктурі тощо.

Серед тих, кого назвали ворогами росії, є й відома хмельничанка Леся Нікітюк.

«Телеведучу звинувачують у розповсюджені фейку про обстріл Запорізької АЕС російськими бойовиками. Крім цього дорікають, що не дивлячись на те, що Нікітюк декілька років заробляла гроші в рф, закликає росіян брати участь в акціях протестів та дестабілізувати ситуацію в середині рф на замовлення київського режиму та західних кураторів», — йдеться у повідомленні ІМІ.

Повний перелік журналістів і ведучих, які потрапили у перелік ворогів росії, за посиланням.

Додамо, з початком війни Леся Нікітюк зайнялася волонтерською діяльністю. У Хмельницькому вона відкрила координаційний центр. Також днями хмельничанка випустила сатиричну пісню про «біологічну зброю». Хмельничанка переспівала народну пісню «Сіла птаха» і потролила російських окупантів. Зокрема, у новому варіанті пісні йдеться про птахів, які стали на захист України. Пісню доповнили анімаційним кліпом.

Сайт "Є"

55
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.