Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Легалізаця заробітної плати, зайнятості населення та погашення заборгованості із заробітної плати

Легалізаця заробітної плати, зайнятості населення та погашення заборгованості із заробітної плати

Відбулось спільне засідання з питань легалізації заробітної плати, зайнятості населення та погашення заборгованості із заробітної плати

Питання легалізації заробітної плати та зайнятості населення перебуває на постійному контролі керівництва районної державної адміністрації. Активно працюють у цьому напрямку районна робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення, а також районнатимчасова комісія з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

31 серпня, відбулось спільне засідання вищезазначених робочої групи та комісії з метою виявлення та попередження порушень законодавства про працю.

Нарада проходила під керівництвом голови райдержадміністрації Бориса Яцкова.

На засідання були запрошені фізичні особи-підприємці платники єдиного податку ІІ та ІІІ груп, автоперевізники району, керівники Ізяславського РСТ та КП «Комуненерго».

Відкриваючи засідання, керівник робочої групи – голова райдержадміністрації поінформував присутніх про оновлений склад комісії та робочої групи, ознайомив із змінами до положення робочої комісії. Крім того посадовець звернув увагу на те, що від рівня заробітної плати найманих працівників прямо пропорційно залежить надходження податку з доходів фізичних осіб – основного джерела наповнення місцевого бюджету, від якого залежить утримання місцевої інфраструктури, а саме: фінансування закладів освіти та культури, виплати заробітної плати та забезпечення благоустрою міста (села). Крім того легалізація зарплати та зайнятості населення є соціально значимою. Саме тому, слід посилити роботу в цьому напрямку, а також закликав присутніх не залишатись суспільно байдужими в цій сфері.

Перший заступник голови райдержадміністрації Павло Ковальчук проаналізував рівень зарплати за галузями економічної діяльності на підприємствах Ізяславщини за липень поточного року.

Також було заслухано запрошених фізичних осіб, підприємців та автоперевізників із порушених питань.

Під час конструктивного діалогу між учасниками засідання було озвучено ряд пропозицій по ефективності роботи у цьому напрямку.

За підсумками роботи засідання очільником райдержадміністрації було надано ряд оперативних доручень та прийнято рішення, спрямованих на активізацію роботи по легалізації заробітної плати та зайнятості населення, підвищення рівня заробітної плати на підприємствах та недопущення виплати заробітної плати нижче законодавчо встановленого мінімального розміру.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

77
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.