Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Квітуй моя рідна Ізяславщино

Квітуй моя рідна Ізяславщино

Квітуй моя рідна Ізяславщино

7 березня цього року є особливим для жителів Ізяславщини: рівно 95 років тому, в далекому 1923 році, на карті України з'явилася адміністративна одиниця — Ізяславський район.

З нагоди цієї події 6 березня, в рамках заходів із відзначення ювілею краю, у приміщенні Ізяславського районного будинку культури було розгорнуто святкове виставкове містечко «Квітуй моя рідна Ізяславщино!». У холах першого та другого поверхів закладу свої творчі здобутки представилимайстри декоративно-ужиткового мистецтва різних видів та жанрів із усіх територіальних громад Ізяславського краю: вишивання, вишивка бісером, бісероплетіння, лозоплетіння, живопис, гончарство, обробка деревини, вироби із соломи та рогозу і ще багато-багато іншого.

До святкової виставки також активно долучились педагоги та вихованці художнього відділу Ізяславської дитячої школи мистецтв та Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка».

Цікавою та змістовною була підготовлена колективом Ізяславської центральної районної бібліотеки виставка літератури та інформаційних матеріалів із фондів закладу «Мій край єднає плин тисячоліть». На ній було представлено чимало цікавих книг та матеріалів про історію Ізяславщини, про її людей, про підприємства, установи та організації краю. Серед представлених видань чимало авторів з Ізяславщини. Окремим розділом було представлено літературний доробок знаних майстрів пера краю та початківці літературної ниви.

До ювілею району колектив Ізяславського районного історико-краєзнавчого музею представив відвідувачам оновлену свою експозицію та новий експозиційний зал народного побуту.

Із представленими матеріалами виставкового містечка «Квітуй моя рідна Ізяславщино!» разом із гостями святкового дійства з числа жителів та гостей Ізяславщини також ознайомились голова районної державної адміністрації, депутат обласної ради Борис Яцков, голова районної ради Сергій Шлегель, Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук, сільські голови Ізяславського району.

Святкового настрою відвідувачам виставкового містечка надавали запальні та яскраві виступи аматорів сцени сільських закладів культури Ізяславського району.


Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

91
RSS
Гость
12:52
Вивели з радянщини- а радянщину ніяк не виведемо!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.