Стоматологія
Друк на футболках і чашках

«Квітка – атом»: кращі твори літературного конкурсу визначили на Хмельницькій АЕС

«Квітка – атом»:  кращі твори літературного конкурсу визначили на Хмельницькій АЕС

«Квітка – атом»:

кращі твори літературного конкурсу визначили на Хмельницькій АЕС

На Хмельницькій АЕС, в рамках конкурсу «Атомна енергетика і ми»,визначено призерів літературного конкурсу «Хмельницька АЕС – сьогодення та перспективи». Двадцять дві творчі роботи юних літераторів Хмельницької та Рівненської областей зони спостереження АЕС було представлено на розгляд журі цьогорічного конкурсу.

Літературний гран-прі із поетичною збіркою «Нетішин –місто енергетиків» завоювала цьогоріч учениця Борисівського НВК Ізяславського району Катерина Семенович.

Перше місце розділили Ольга Демчук із Славутчини з віршем «Нетішину» та Богдан Кравчук з Ізяславщини, який представив на конкурс поетичний та прозовий твори «Мій мирний атом» і «У гостях в Нетішині».

Другу сходинку посіли Андрій Галєнт із Славутського району та Орест Даценюк із міста Острог, вони також презентували вірші «Спасибі тобі, мій Нетішин» та «Квітка – атом».

Третю премію поділили третьокласник Плужненського НВК Ізяславського району Владислав Христін та семикласниця Пліщинської загальноосвітньої школи Шепетівського району Дарина Ткачук. Юні творці представили поетичні добірки «Місто чудес» та «Є в нас на карті місто одне».

За словами учасника журі конкурсу, головного редактора газети «Перспектива» Віктора Гусарова, — вже понад два десятиліття школярі території розташування Хмельницької АЕС, дивують своєю багатогранною творчістю. «Приємно, що атомна станція та місто енергетиків у юних творців асоціюється із добробутом та процвітанням»,- відзначає редактор.

За традицією, кращі творчі роботи учасників літературного конкурсу будуть надруковані в корпоративній газеті Хмельницької АЕС «Перспектива».

22
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.