Стоматологія
Друк на футболках і чашках

«Купуй Хмельницьке!» – в торговельній мережі області!

«Купуй Хмельницьке!» – в торговельній мережі області!

З метою підтримки місцевих товаровиробників, підвищення їх конкурентоспроможності та збільшення впізнаваності місцевих торгових марок Хмельницька обласна державна адміністрація спільно з Хмельницькою міською радою реалізує проєкт «Купуй Хмельницьке!».

Проєкт реалізується шляхом маркування у торговельній мережі області продукції місцевих товаровиробників особливими брендованими цінниками та виблерами з метою привернення увагу споживачів до цієї продукції.

Активним учасниками проєкту на теренах області стали: мережі супермаркетів „Економ” та „АТБ”, магазини типу маркет системи Облспоживспілки та фірмові магазини торгових марок «Верест» та “Зіньківські ковбаси». Загалом – це близько 70 закладів торгівлі у 25 населених пунктах області. До проєкту уже приєднались більше ніж 80 місцевих товаровиробників.

Проєкт відкритий для нових учасників! Єдиною умовою для поповнення лав найкращих виробників та реалізаторів Хмельниччини є бажання підвищити авторитет власного бізнесу.

Ви виробляєте власну продукцію на теренах нашої області та бажаєте долучитися до цього проєкту? Все надзвичайно просто! Вам потрібно лише заповнити ФОРМУ

Сектор інформаційної діяльності

618
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.