Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Кубок пам'яті Героя

Кубок пам'яті Героя

Кубок пам'яті Героя

11 жовтня захиснику України, спортсмену, вірному товаришу, нашому земляку Василю Кобернюку виповнилося б 33 роки. Але війна, що вже третій рік триває на Сході держави, у 2014 році обірвала його молоде життя. У вічній скорботі залишилися його мати, рідні, близькі та друзі. Але пам'ять про гарну людину повік залишиться у серцях всіх, хто його знав і завжди пам'ятатиме…

І тому вже традиційно, третій рік поспіль, вшановуючи пам'ять колишнього гравця футбольної команди «Горинь», з нагоди його дня народження, у День захисника України в нашому місті проходять змагання на кубок пам'яті Василя Кобернюка. Цьогоріч у турнірі, який відбувся у спорткомплексі Ізяславської ДЮСШ 14 жовтня, взяли участь 6 команд: об'єднана команда виправних колоній «Зірка», «Харчомаш» м.Ізяслав, «Камчатка» с.Теліжинці, «Агро-Інвест» с.Ліщани, «Ріпки» с.Ріпки та «Радошівка» с.Радошівка. Перед початком до учасників з побажаннями гарно провести день змагань звернувся завідувач сектору молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Віталій Ткачук, а учениці Ізяславської ЗОШ «І-ІІ» ст.№4 ім.В.Кобернюка розповіли про життєвий шлях Василя тапро трагічний день його загибелі. Також усі присутні перед стартом турніру вшанували пам'ять загиблого воїна та всіх захисників України, що полягли у боях занезалежність, хвилиною мовчання.

Безпосередньо змагання тривали у два етапи. На першому – команди були розділені на дві групи, у яких визначалися переможці, котрі вже у фінальній стадії, тобто у заключній грі, боролись за перехідний кубок пам'яті. Впродовж цікавих групових поєдинків гарну гру демонстрували усі команди, але сильнішими виявились у першій групі футболісти команди «Харчомаш», а у другій – спортсмени з Радошівки. Фінальна гра була досить цікавою та захопливою. У першій половині першого тайму дві команди демонстрували рівну гру. Але далі, після першого забитого гола, перевага перейшла на бік команди «Харчомаш», яка й виборола почесний трофей. Слід зазначити, що ця команда вже декілька років демонструє гарну гру та неабияку жагу до перемоги. Цьогоріч вона увійшла до числа призерів під час проведення чемпіонату району з футболу, а також її футболісти вибороли осінній кубок району.

По завершенню турніру пам'яті відбулось нагородження команд та кращих гравців. Цю почесну місію виконали заступник голови райдержадміністрації Володимир Левченко спільно з Віталієм Ткачуком. Звертаючись до учасників змагань, Володимир Борисович подякував спортсменам за збереження пам'яті про свого товариша, а також побажав усім здоров'я, щасливого майбуття під мирним українським небом. За результатами нагороди у номінаціях «Кращий воротар» отримав голкіпер команди з Радошівки Ярослав Зведенюк, «Кращим нападником» був визнаний гравець цієї ж команди Василь Мох, а «Кращим захисником» став футболіст команди «Харчомаш» Дмитро Стецюк. Крім того, грамоту відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, федерації району з футболу за почесне третє місце отримала команда «Зірка», такою ж грамотою була нагороджена команда-фіналіст з Радошівки, яка виборола друге місце, а перехідним кубком та грамотою за перемогу у змаганнях була нагороджена команда «Харчомаш». До речі, футболісти цієї команди вирішили, що кубок пам'яті вони передадуть на зберігання до музею Василя Кобернюка, який діє в Ізяславській ЗОШ І-ІІ ст… №4 ім.В.Кобернюка, а через рік спортсмени знову зійдуться у боротьбі за даний трофей.

За матеріалами районної газети «Зоря Надгориння»


111
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.