Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Кубок Ізяславського району з волейболу

Кубок Ізяславського району з волейболу

Кубок Ізяславського району з волейболу

В Ізяславському районі стало уже доброю традицією кожного року проводити різні види змагань для забезпечення оптимальної рухової активності різних груп населення для зміцнення здоров'я з урахуванням інтересів, здібностей та індивідуальних особливостей кожного.

13 січня 2018 року в м.Ізяслав за ініціативи сектору молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації спільно з Ізяславською ДЮСШ було організовано та проведено Кубок Ізяславського району з волейболу серед чоловіків. У змаганнях взяли участь 9 команд, які були поділені на три групи:

до групи А входили команди: с.Михля, ДЮСШ №1, с. Михнів;

до групи Б: с.Клубівка, с.Білогородка, с.Радошівка;

до групи В – ДЮСШ №2, с.Мислятин, ДЮСШ № 3.

Змагання проходили у двох спортивних залах, де учасники виборювали право змагатися у фіналі. Суддівство забезпечили головний суддя змагань – Дукач Д.В., суддя Голик В.С., секретар Пирогівська І.А – спеціаліст сектору молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Непередбачуваністю та інтригами характеризувалися змагання в усіх трьох групах. У фінал відповідно вийшли по одній команді з кожної групи, а саме: с.Клубівка, с.Мислятин та ДЮСШ № 1. Особливо напружено проходила фінальна гра, де зустрілись у протистоянні команди с.Клубівка та с.Мислятин. За підсумками змагань перше місце посіла команда с.Клубівка, яка виборола перемогу з рахунком 2:1 по партіях. Друге місце здобули гравці с.Мислятин. Третє місце посіла команда ДЮСШ №1.

Під час турніру трибуни були заповнені глядачами та вболівальниками, які своєю активною та емоційною підтримкою надихали спортсменів на яскраву та запеклу боротьбу.

По закінченню змагань переможців було нагороджено грамотами та кубком відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

За матеріалами відділу освіти. молоді та спорту райдержадміністрації

103
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.