Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Круглий стіл з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

Круглий стіл з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

У рамках відзначення Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС сьогодні, 14 грудня, в приміщенні Ізяславської центральної районної бібліотеки відбулося засідання «круглого столу».

14 грудня — день, коли комплекс захисних споруд саркофагу Чорнобильської АЕС, було введено в експлуатацію. Це черговий привід згадати тих, хто понад 29 років тому ціною власного здоров'я й життя взявся захищати весь світ від наслідків катастрофи.

Участь у заході взяли заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко, керівник апарату райдержадміністрації Ольга Манзюк, представники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, державних органів влади в Ізяславському районі, громадських організацій чорнобильців, запрошені учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, а також вдови загиблих ліквідаторів.

Мета «круглого столу» – посилення уваги до повсякденних потреб жителів району, які мають статус потерпілих та учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, з метою виявлення соціальних проблем та їх вирішення.

Захід розпочався із вшанування хвилиною мовчання героїв-ліквідаторів, які загинули під час аварії на ЧАЕС.

До учасників круглого столу зі словами вдячності та глибокої шани звернувся заступник голови райдержадміністрації Володимир Левченко, наголосивши, що подвиг здійснений нашими земляками та їхніми побратимами, є безсмертним, адже вони ціною власного життя і здоров'я змогли здолати страшну трагедію ХХ століття. «Чорнобиль для нас ніколи не стане минулим. Він є, був і буде страшною трагедією людства», — відзначив посадовець.

У ході засідання присутні обговорили найболючіші питання сьогодення. Зокрема, мова йшла про компенсаційні виплати, пільги, забезпечення безкоштовними ліками та санаторно-курортним лікуванням, а також про пенсійне забезпечення учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС та потерпілих від Чорнобильської катастрофи.

До активної дискусії про проблемні питання учасників зібрання долучився завідувач районної центральної поліклініки Олексій Бритковський, який порушив питання проходження щорічного медичного обстеження учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

За підсумками круглого столу заступник голови райдержадміністрації Володимир Левченко наголосив, що не дивлячись на складну ситуацію в країні, незмінним залишається на Ізяславщині пріоритетний напрямок щодо посиленняуваги до повсякденних потреб жителів району, які мають статус потерпілих та учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, удосконалення системи соціального захисту зазначеної категорії громадян, поліпшення рівня їхнього життя та добробуту.

По завершенню заходу відбулось покладання квітів та вінків до меморіальної дошки пам'яті жертв катастрофи.

У рамках відзначення Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС працівники Ізяславської центральної районної бібліотеки підготували тематичну книжкову виставку «Йшли як у бій: місце подвигу — Чорнобиль».


Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

242
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.