Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Круглий стіл до Дня Соборності

Круглий стіл до Дня Соборності

22 січня 1919 року Акт злуки започаткував у новітній історії нашої країни шлях українського народу до об'єднання земель і регіонів у єдину соборну державу. Адже він став могутнім виявом волі українців до етнічної й територіальної консолідації, свідченням їх самоідентифікації, становлення політичної нації, а 22 січня – знаменна дата в історії України – День Соборності України.

У цю визначну дату поточного року тематичний захід пройшов в Ізяславській центральній районній бібліотеці у формі круглого столу з обговоренням умов та наслідків об'єднання країни, подальшої перспективи розвитку країни.

У роботі «круглого столу» взяли участь представники влади району та міста, громадський актив, лідери учнівського самоврядування закладів освіти міста.

Із вітальним словом виступили перший заступник голови райдержадміністрації Павло Ковальчук та керуючий справамирайонної ради Леся Божко, котрі наголосили, що Україна – багатонаціональна країна, яка приваблює своїми традиціями. Саме об'єднання України дало змогу стати нашій країні незламною державою.

У ході засідання присутні провели диспут щодо Соборності України. Адже збереження територіальної цілісності і незалежності України нині — це свого роду іспит для кожного з нас. І від того наскільки успішно ми пройдемо цей іспит залежатиме майбутнє нашої держави і наших нащадків.

Вчитель історії Ізяславського НВК «ЗОШ ІІ-ІІІ ст. ім.О.П.Онишука №5, гімназія» Емілія Тукало провела детальний історичний екскурс учасникам заходу про Акт злуки та День Соборності України.

У виступах пролунали меседжі «формування єдиної місії українського суспільства», «берегти безцінний досвід державотворення», «виховувати справжніх патріотів України» та «бути єдиними і непереможними».

До Дня Соборності України в Ізяславській центральній районній бібліотеці організовано літературну виставку, яка супроводжувала засідання «круглого столу», що має назву «Духом завжди була вільною, залишаласяУкраїною».

Учасники тематичного заходу наголосили, що потрібно зосередити зусилля, щоб не втрачати безцінний досвід державотворення, який почався ще у 1919 році при складенні Акту злуки Сходу і Заходу, УНР та ЗУНР. Також необхідно виконувати місію формування інформаційного суспільства, щоб не було перепон на шляху державотворення, подолати стереотипи, штампи заради виховання справжніх патріотів України та бути дійсно єдиними і непереможними.

Хочеться щиро вірити, що територіальна цілісність України, скріплена кров'ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною.

212
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.