Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​Кравець – професія невтомних рук

​Кравець – професія невтомних рук

Кравець – це професія для тих, хто вміє хобі перетворити на джерело заробітку.

Після розвитку масового виробництва продукції легкої промисловості виділилися в окремі підвиди праці швачки, модельєра і конструктора одягу. Однак кравець виконує всі їхні функції самостійно. Досвідчений фахівець здатний не тільки зняти мірку з клієнта, а й порадити йому фасон одягу, що підходить за індивідуальними особливостями фігури. Після цього він обговорює нюанси з замовником, вносить необхідні зміни, розкроює тканину і зшиває деталі крою для примірки. Після доопрацювання моделі кравець сам шиє костюм або передає заготовку швачці.

Кравець — це творча професія, що має попит на ринку праці. Професія кравець передбачає кілька напрямків ведення діяльності. Послуг таких фахівців потребують ательє, майстерні по ремонту одягу, підприємства швейної промисловості та приватні компанії. Безліч кравців воліють працювати вдома, займаючись пошиттям одягу на замовлення. При успішній діяльності майстер наймає помічників, навчає їх тонкощам своєї роботи. Рівень доходів кравця залежить від його професіоналізму, а також — складності і терміновості замовлення.

Щоб стати кравцем, зовсім не обов'язково мати диплом про вищу освіту. Ці фахівці навчаються в середніх спеціальних навчальних закладах, професійних ліцеях та училищах. У 2019 році у Плужненському професійному аграрному ліцеї відновлено навчання за професією «Кравець».

Нещодавно, з 16.11.2020 по 20.11.2020 р. було проведено атестаційну експертизу Плужненського професійного аграрного ліцею з метою визначення спроможності закладу професійної (професійно-технічної) освіти здійснювати освітню діяльність на рівні державних вимог з професії «7433 Кравець».

В зв’язку з умовами встановленого карантину та запровадженням посилених протиепідемічних заходів – рівень епідемічної безпеки «помаранчевий», під час проведення атестаційної експертизи використовувались засоби відео-зв’язку. Плужненський ліцей забезпечив у визначеній графіком роботи доступність для відео конференції осіб, з якими заплановано зустрічі.

Члени атестаційної комісії відмітили високий рівень підготовки, наявність матеріально-технічного, навчально-методичного, інформаційного забезпечення професії та якісне виконання комплексно-кваліфікаційних завдань з професійно-практичної та професійно-теоретичної підготовки.

Атестаційна експертиза пройшла на високому рівні, з дотриманням усіх кваліфікаційних вимог.

Дорошенко І.М. – майстер виробничого навчання

з професії «Кравець».

100
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.