Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Краса завжди перемагала славноі світ робила добрим та прекрасним

Краса завжди перемагала славноі світ робила добрим та прекрасним

«Краса завжди перемагала славноі світ робила добрим та прекрасним»

  • -Чужих країв ніколи я не бачила,
  • Принад не знаю їхніх та окрас
  • Та вірю серцем щирим та гарячим,
  • Нема землі такої як у нас.
  • Нема ніде такої вроди, нема дівочої краси,
  • Вона неначе чисті води, неначе крапельки роси!

Такими словами ведучі Ковцун Олександра та Бондарук Тетянарозпочали в Лютарському сільському клубі конкурсно-розважальну програму «Міні-міс Принцеса Літа» — свято краси, інтелекту та грації, аби обрати Принцесуліта серед наших маленьких красунь.За перемогу у конкурсі змагалися учасниці віком 6-9 років Бродська Анастасія, Васильчук Анастасія, Гуц Ілона, Дукач Наталя, Канарчук Яна, Нечипорук Софія, Хом`як Олександра.

Справжніми експертами і цінителями краси і вроди стало журі у складі Архип`юк О.Д. Васильчук Н.М. Баранець П.О.

Вже з першого конкурсу «Знайомство» було видно, що дівчатка рішуче налаштовані на перемогу, алефіналу ще була довга конкурсна дорога.

Всім відомо, що кожна дівчинка полюбляє квіти, тому в наших учасниць було завданнявиготовити оберіг з улюблених квітів та рослин. Дівчатка виконували танок в українському вишитому одязі іпродемонструвала глядачам і журі свої композиції з квітів. Оцінювали оформлення та розповідь про оберег.

Кожна жінка – справжня господиня, томунаступний конкурс так і називався «Юна господарочка» — де дівчатка розповідали, якготувати свої улюблені страви.

З давніх-давен матері змалку плекаликоси своїх дочок. Мили їх запашними, цілющимитравами, щоб голівки булияк квіточки. Саме наступний конкурс називався «Коса – дівоча краса» конкурсантки робили зачіски своїм лялькам і продемонстрували свої роботи. Зачіски вийшли цікаві та красиві.

Після цього цікавого конкурсу красуні вражали своїми захопленнями і вони були дуже різні. Були і пісні, і танці, ів вироби з пластиліну, і аплікації. Також в залі була оформлена виставка «Від книги до творчості», де були мотанки, вироби з орігамі, малюнки і виробимистецтва, улюблені герої із прочитаних книг. Глядачі свята та журі конкурсупереконались, що дівчатка-конкурсанткиталановиті, працьовиті, неперевершені. а на черзі«Інтелектуальний конкурс»- сторінками улюблених казок показав, що вони ще й розумнички, які багато читають.

А тепер скажіть, будь ласка, яка маленька дівчинка не мріє стати принцесою? Саме тому, кожна принцеса має виглядати цікаво і неперевершено. А щоб так виглядатипотрібно власноруч пошити собі вбранняі не затратитибагато коштів. Тому наступний конкурс був «Економ – наряд» плаття були виготовленні з кольорового поліетилену, з фольги, з шпалерів, з пакувальних пакетів. Вбрання все було дуже красиве і своєрідне.

Під чассвяткового дійства всі не раз переконались на практиці, що шлях до зірокне такий вже і простий. За кожною маленькою зірочкою стоїть колосальна робота. І вихід в бальних плаття був справжнім парадом зірок, кожна дівчинка мала справжній королівський вигляд, танцюючивічно юний і прекрасний вальс.

Ось і настав час журі оцінитиконкурс, це було важко зробити, адже всі дівчатка старались і визначити переможницю було вкрай складно. Та все ж звання «Міс – Артистичність» -присвоїли Нечипорук Софії, «МісОригінальність» — Дукач Наталії, «Міс – Талановитість» — КанарчукЯні, «Міс – Вишуканість» — ВасильчукАнастасії, «Міс – Привабливість» — Хом`як Олександрі, «Міс – Чарівність» — Гуц Ілоні, «Міні – місПринцеса Літа 2017» — Бродській Анастасії.

На нашу думку глядачів всіучасниці здобули перемогу, аджевийти на сцену і продемонструватисвої вміння зможе не кожна дівчинка, томукорони, грамоти та шоколад від організаторів отримали всі.

Організатори свята висловлюють подяку батькам за чудових діток, глядачам за колосальну підтримку. Особливу подяку від учасників конкурсу та їх рідних завідуючій клубом за підготовку та проведення музично-розважального конкурсу та за подарований гарний настрій усім присутнім. Святковий настрій на святі також створювалиучасники художньої самодіяльності Дорошенко Роман, Дукач Лазар, Броновицький Євген, Лукащук Дарина, Броцька Аліна, Бондарук Тетяня, Ковцун Олександра.

За матеріалами будинку культури с.Лютарка

74
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.