Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Краса та свіжість стали підсумком багатогодинної праці

Краса та свіжість стали підсумком багатогодинної праці

Краса та свіжість стали підсумком багатогодинної праці

У рамках Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» в Ізяславському районі триває місячник із благоустрою територій населених пунктів. Голова райдержадміністрації Борис Яцков дав завдання, щоб до Великодня привести у належний санітарний стан всі населені пункти району. Ініціатива була підтримана сільськими головами, керівниками підприємств, установ, організацій усіх форм власності та підпорядкування. Активно долучились до прибирання і жителі міста Ізяслав та сіл. За даними сектору житлово-комунального господарства районної державної адміністрації – у рамках акції вже зроблено чимало. Проте об'єктів дляприбирання є ще чимало.

Слова «прибирання», «чисте довкілля» та «благоустрій для Ізяславщини» аж ніяк не позбавлені сенсу. У рамках акції «За чисте довкілля» працівники райдержадміністрації наводили лад на прилеглій до адмінбудинку території.

До працівників райдержадміністрації за власним бажанням приєдналася і група учнів молодших класів одного із закладів освіти міста, що проходили повзтих, хто працював на прибиранні. Старання не пройшли марно – чистота – краса та свіжість стали підсумком багатогодинної праці. Та як наголошують самі учасники великого прибирання – лише наведенням порядку на прилеглій території вони не обмежаться. Найближчим часом планується перейди до прибирання у міському Парку Слави. Адже Ізяславщина – наша спільна велика домівка.

За матеріалами сектору житлово-комунального

господарства райдержадміністрації

41
RSS
Гость
23:47
памятаю як ми будучи школярами за власним бажанням приєднувалися помахати віником чи лопатою
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.