Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Крадіжка пасіки на Хмельниччині, просимо небайдужих допомогти!

Крадіжка пасіки на Хмельниччині, просимо небайдужих допомогти!

Крадіжка пасіки на Хмельниччині, просимо небайдужих допомогти!

У Хмельницькій області в Ізяславському районі невідомі вночі обікрали приватну пасіку одного із місцевих жителів. Даний злочин був скоєний у полі неподалік с.Сахнівці та с.Ліщани. Про зникнення належного йому майна чоловік дізнався вранці, коли приїхав на місце стоянки своєї пасіки. Вранці 11 липня 2016р. під'їжджаючи до пасіки, ще здалеку запримітив неладне, адже просвітлювалися місця де стояли вулики, а двері у дерев'яному будиночку, де зберігався весь інвентар були відсутні. Під'їхавши на місце, я «остепенів»… зразу ж біля будиночку на землі лежало два розтрощених вулики з рамками та бджоло сім'ями, які щей переїхала машина. Далі ще два перекинуті, розбиті вулики з розтрощеними рамками із медом та бджолами. Зникло 11 невідкачаних вуликів з бджоло сім'ями… двері у будинок були виламані, а весь інвентар (медогонка, ножі, стамески, ситко для обличчя, димар, фільтри для меду, відра, покривала, полотенця, тощо) зник.

На фото зображено вулики, що були викрадені з пасіки. Два лежака ідентичні такого ж кольору (жовтого та блакитного) та 11 корпусних вуликів однак різного кольору, деякі такі ж як зображено на фото інші сіро-зеленого забарвлення. Корпуса в перемішку дерев'яні з пінопластовими: дно дерев'яне, поддашніки і кришки дерев'яні та покриті оцинкованою «жестю».

Просимо всіх небайдужих, які у когось запримітять подібні вулики чи якщо хтось буде продавати бджолині сім'ї чи медогонку або ж якщо, хтось щось чув чи бачив, або володіє інформацією, що може допомогти у пошуку, просимо повідомити за номером тел.

097 29 73 481,

096 23 88 758 Сергій.

Передзвоню на будь-який оператор, конфіденційність гарантую.

163
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.