Стоматологія
Друк на футболках і чашках

КП «Ізяславводоканал» поступово оновлює автопарк

КП «Ізяславводоканал» поступово оновлює автопарк

"Ізяславводоканал" є підприємством критичної інфраструктури, у нинішній непростий час відіграє особливу роль у наданні послуг. Крім того, зараз істотно зросло навантаження на мережі та технологічне обладнання, що використовується в процесі перекачування стоків та водопостачання. Адже за час війни в Ізяславській міській територіальній громаді постійно проживають внутрішньо переміщені особи. І в різні часи їх кількість коливалась від 2 і майже до 4 тисяч.

І все ж комунальне підприємство, у міру своїх можливостей, працює над ремонтом та оновленням автопарку. Адже від цього багато в чому залежить оперативність реагування на аварійні виклики, зменшення витрат на паливно-мастильні матеріали, а відтак, стабільне водопостачання та водовідведення в помешканнях жителів.

Так, під час воєнного періоду першочергово кошти місцевих бюджетів спрямовують на забезпечення оборонної здатності України, а також на соціально захищені статті та виплати. Тому комунальники, розуміючи всі труднощі сьогодення, ремонтують стару техніку, яка тривалий час не експлуатувалась. Наразі вони подарували нове «життя» трьом застарілим автомобілям, а саме: УАЗ-452А, УАЗ-3152-01 та ГАЗ-53.

Відремонтувати, замінити основні вузли та агрегати, пофарбувати – таким було першочергове завдання. Працівники підприємства дійсно гарно виконали свою роботу. Стару техніку, в буквальному розумінні слова, воскресили: використали деталі з усіх уживаних автомобілів, які мали списати, а дещо докупили. Тепер відремонтовані автомобілі ще довго працюватимуть та полегшуватимуть працю комунальникам.

На черзі – екскаватор, який розукомплектовувався впродовж останніх 10 років, а зараз повністю відремонтований та очікує фарбування.

28
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.