Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Кожен із нас відповідальний за екологію нашого району

Кожен із нас відповідальний за екологію нашого району

Кожен із нас відповідальний за екологію нашого району

Розпочалось весняне прибирання територій парків, вулиць, доріг, присадибних земельних білянок та прибудинкових територій. Багато громадян не вивозять сміття на сміттєзвалище, не використовують рослинні рештки для компосту, а спалюють їх.

Шановні громадяни! Спалюючи рештки рослинності і листя на городах та прилеглих ділянках біля приватних будинковолодінь, ви загрожуєте здоров'ю в першу чергу дітей та людей похилого віку.

У попередніх статтях, які періодично друкувалися в засобах масової інформації, неодноразово вказувалося на шкідливість від спалювання листя та бур'янів і про категоричну заборону їх спалювання.

Кожен із нас відповідальний за екологію нашого району. Шкода від спалювання листя, пожнивних решток, сухої трави величезна. При згорянні 1 тонни рослинних залишків у повітря вивільняється більше 9 кг мікрочасточок диму. У їхній склад входять пил, окис азоту, вуглекислий газ, важкі метали в тому числі радіоактивні й т.п. У тліючому без доступу кисню листі виділяється бензопрен, що може викликати в людини ракові захворювання. Крім того, з димом у повітря вивільняються діоксини — одні з найбільш отруйних для людини речовин.

Звертаємось до всіх небайдужих взяти участь в боротьбі із паліями. Не соромтеся зробити зауваження сусіду, який розпалив багаття із бур'янів та листя та шкодить вашому здоров'ю. Нагадуємо, що штраф за допущені адміністративні порушення для фізичних осіб складає 340-1360 грн., для юридичних 850-1700 грн.

Сектор житлово-комунального господарства районної державної адміністрації

79
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.