Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​Користування послугами нелегального перевезення – невиправданий ризик

​Користування послугами нелегального перевезення – невиправданий ризик

Нещодавнього голова районної державної адміністрації Іван Федорчук провів чергову робочу зустріч із суб’єктами господарювання, які надають послуги із перечення пасажирів. В ході зустрічі зокрема, основна увагу зверталась на ситуацію щодо нелегального перевезення пасажирів, особливо в умовах карантинних заходів.

Зокрема учасниками зустрічі було зазначено, що нелегальні пасажирські перевезення небезпечні як для пасажирів, так і водіїв, оскільки збільшується можливість розповсюдження інфекційних хвороб. Також пасажири не страхуються на випадок можливих ДТП, не мають доступу до надання пільгового перевезення. Крім того, такі перевезення впливають й на існування легальної роботи сфери пасажирських перевезень, сплати податків, створення нових та збереження існуючих робочих місць. Також нелегальні перевізники не здійснюють відрахувань до бюджетів усіх рівнів, що в свою чергу утруднює відшкодування легальним перевізникам коштів на пільгове перевезення громадян.

Поки відповідальний бізнес сумлінно виконував усі державні обмеження, нелегальний бізнес швидко набрав свої оберти. Це наша спільна проблема. Тому ми запропонували долучитись відповідальному та легальному бізнесу до спільної роботи, із поданням відповідних пропозицій та їх реалізацію, що в свою чергу зумовить свою ефективність, по прикладу боротьби з незаконними АЗС та пришвидшить припинення діяльності нелегальних перевізників та врегулює роботу сфери пасажирських перевезень.

Крім цього учасники зустрічі звернули увагу на дотримання автомобільними перевізниками рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при наданні послуг з перевезення пасажирів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СOVID-19).

Не виключено, що багато хто просто не знає різниці між легальним і нелегальним перевізником. Тому вважаємо своїм обов’язком надати перелік, на що варто звернути увагу кожному пасажиру. Отже, якщо:

  • на транспортному засобі немає попереду і збоку трафаретів із вказаними жирним шрифтом початкового і кінцевого пунктів маршруту із зазначенням проміжних зупинок;
  • в салоні відсутня візуальна інформація для пасажирів із зазначенням повної юридичної назви перевізника і страхової компанії;
  • посадка/висадка пасажирів здійснюється не у визначених і не обладнаних для цього місцях;
  • водій не здійснює заїзди на автостанції;
  • перевезення пасажирів здійснюється переобладнаними з вантажних транспортними засобами;
  • водій не дотримується заздалегідь встановленого графіку руху, а виїжджає з кінцевих зупинок по мірі наповненості пасажирами транспортного засобу,

то це з великою ймовірністю — нелегальний перевізник. Ціною такого маршруту може стати ваше здоров’я чи навіть життя, адже він не несе ніякої відповідальності за ваше життя. Така поїздка – неоправданий ризик. Про це варто пам’ятати.

Відділ з питань розвитку громад, оборонної роботи, цивільного захисту

та взаємодії з правоохоронними органами

155
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.