Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Коронавірус на Хмельниччині: яка ситуація зі захворюваністю

Коронавірус на Хмельниччині: яка ситуація зі захворюваністю

Минулого тижня в області на коронавірус хворіли майже двісті людей.

Попри відсутність щоденних новин про коронавірус, він нікуди не зник. Поки що у Хмельницькій області та Україні загалом зберігається відносно невисокий рівень захворюваності. Втім, помітна тенденція до його зростання. Щоб зрозуміти, яка наразі ситуація з COVID-19 в області та країні сайт «Є» дослідив останні звіти Центру громадського здоров’я.

Після початку масштабної війни Центр громадського здоров’я почав публікувати лише тижневі звіти. Останній 29 тиждень охоплює період з 18-го до 24 липня.

Згідно з цим звітом, на Хмельниччині від початку коронавірусної пандемії лабораторно підтвердили 211 тисяч 962 випадки захворювання. З-поміж них 207 тисяч 938 людей одужали. Однак від ускладнень COVID-19 померли 3 тисячі 834 мешканців краю.

Натомість впродовж минулого тижня в області підтверджено 155 нових випадків інфікування коронавірусом. Для порівняння, за тиждень до того — 79 нових випадків. Тобто помітне незначне збільшення рівня інфікування.

Крім того, минулого тижня в області на коронавірус хворіли 190 людей. У лікарні госпіталізували 39 пацієнтів. А 78 людей подолали цю хворобу. На щастя, впродовж тижня не зафіксовано жодного летального випадку. Хоча перед тим від ускладнень COVID-19 померли семеро жителів Хмельниччини.

Яка ситуація по Україні

Загалом від початку світової пандемії в Україні підтверджено 5 мільйонів 23 тисячі 710 випадків захворювання COVID-19. Звісно більшість з них поборола хворобу. Одужали 4 мільйони 911 тисяч 788 людей.

Однак, на жаль, 108 тисяч 713 українців померли від ускладнень коронавірусу. Зокрема, вірус забрав життя 81 дитини.
Щодо минулого тижня, то впродовж нього в країні зафіксували 2 тисячі 98 випадків захворювання. Це дещо більше, ніж попереднього. Фактично вже кілька тижнів спостерігається незначне зростання. До речі, найменшу кількість хворих було виявлено впродовж 20-26 червня — 980 випадків.

Найбільше інфікованих зафіксовано у Київській області (247 випадків), Києві (245 випадків), Одеській області (220 випадків) і Закарпатській області (173 випадки).

Крім того, минулого тижня в лікарні госпіталізували 1 тисячу 221 хворого на коронавірус. А від хвороби одужали 1 тисяча 485 людей. На жаль, ще 14 українців померли від її ускладнень.

Нагадаємо, востаннє уряд продовжував дію карантину до кінця літа. Однак його обмеження перетворилися з обов’язкових на рекомендаційні. Зокрема, держава рекомендує українцям дотримуватися маскового режиму в громадських місцях, мити руки, користуватися антисептиками та вакцинуватися від коронавірусу.

Сайт "Є"

442
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.