Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Коронавірус на Хмельниччині: на ранок кількість випадків COVID-19 зросла

Коронавірус на Хмельниччині: на ранок кількість випадків COVID-19 зросла

Коронавірусну інфекцію підтвердили вже у 5-ти районах області.

Додався ще один підтверджений випадок коронавірусної інфекції.

На ранок 14 квітня кількість хворих мешканців області з діагнозом COVID-19 знову зросла. Про це повідомляють в пресслужбі Хмельницької міської ради.

За повідомленням, в Хмельницькій інфекційній лікарні, яка є госпітальним закладом для лікування хворих на COVID-19, станом на 8:00 додався ще один підтверджений випадок коронавірусної інфекції. Хворий з Шепетівки. Це вже 8-й випадок, підтверджений в місті.

«З 8 хворих на Covid-19, котрі перебувають у інфекційній лікарні, 3 мешканці Хмельницького. Ще 5 хворих мають офіційну підозру на COVID-19, з них 2 з міста», — зазначають в пресслужбі Хмельницької міської ради.

Загалом у Хмельницькій області зареєстровано 31 випадок Covid-19, в тому числі й жінка, яка перебуває на контролі у Чернівецькій області. Географічно на Хмельниччині коронавірус підтверджено на Шепетівщині, Чемеровеччині, Волочиському та Кам'янець-Подільському районах, а також в місті Хмельницький та в Хмельницькому районі.

Нагадаємо, вчора увечері додалося одразу 7 лабораторно підтверджених випадків на COVID-19. Нові випадки було зафіксовано – 5 в Чемеровецькому районі, 2 – в Хмельницькому.

Джерело: Портал "Є"226
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.