Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Координаційна нарада правоохоронних органів

Координаційна нарада правоохоронних органів

Координаційна нарада правоохоронних органів

Керівник Шепетівської місцевої прокуратури Іван Комар в приміщенні місцевої прокуратури м.Ізяслав провів координаційну нараду керівників правоохоронних органів району.

Участь у нарадівзяли представник прокуратури Хмельницької області Віталій Довгань, перший заступник голови райдержадміністрації Павло Ковальчук, голова районної ради Сергій Шлегель, представники Ізяславського відділення поліції Славутського відділу Головного управління Національної поліції України в Хмельницькій області, Ізяславського районного військового комісаріату, місцевих виправних колоній, кримінально-виконавчої інспекції, Ізяславського відділення Славутської ОДПІ та інші.

На порядок денний було винесено питання попередження злочинності, виявлення, розслідування та розкриття кримінальних правопорушень.

У ході засідання наголошувалось на тому, що протидія корупції та злочинності залишається основним пріоритетом у роботі правоохоронних органів.

Крім того, за звітними матеріалами встановлено, що завдяки вжитим заходам, у тому числі спільним зусиллям правоохоронних органів, місцевого самоврядування та виконавчої влади району, відбулися значні позитивні зрушення в організації роботи щодо профілактики та протидії злочинності й корупції.

З метою стабілізації оперативної обстановки на території Ізяславщинигалузевими службами та відділами систематично проводились оперативно-профілактичні заходи, здійснювались відповідні публікації у місцевих засобах масової інформації.

Однак, не зважаючи на вказані позитивні тенденції у динаміці та структурі злочинності, є низка недоліків, які потребують додаткового скоординованого вирішення.

Під час обговорення усіх цих проблемних питань учасники наради озвучували свої конструктивні пропозиції, які стали основою для прийняття комплексу додаткових узгоджених заходів для зміцнення законності та попередження злочинності на Ізяславщині.

Підсумовуючи нараду, головуючий підкреслив, що лише у тісній взаємодії та координації діяльності правоохоронних органів можливо досягнути зрушень в подоланні злочинності. Наслідком цього є забезпечення ефективного захисту громадян, інтересів держави та підняття рівня довіри населення до правоохоронців.

По завершенню засідання було дано місцевій поліції та виправним установам рекомендації щодо покращення окремих напрямків роботи.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

90
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.