Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Конкурс педагогічної майстерності

Конкурс педагогічної майстерності

Уже кілька років поспіль на Ізяславщині стало традицією вшановувати працю творчих педагогів – учасників районного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року». Не став винятком і цей рік.

Нещодавно на базі Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ім.О.Кушнірука № 2, ліцей» відбувся фінал районного туру конкурсу «Учитель року — 2016».

Учитель – це не тільки викладач, а творець нового, цікавого, захоплюючого, той, хто наполегливо йде до вершин професіоналізму, щоб власним прикладом навчати і виховувати. Проведення щорічного конкурсу педагогічної майстерності «Учитель року» має на меті виявлення і підтримання творчих вчителів, сприяння підвищенню їх професійної майстерності, популяризації кращих педагогічних здобутків та вдосконалення професійної майстерності.

У районному етапі конкурсу взяли участь 8 конкурсантів з таких номінацій «Історія», «Математика», «Англійська мова».

Захід, який відбувся у неофіційній, дружній атмосфері, відкрила представник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Людмила Крюкова. Мистецьким подарунком для учасників святкового зібрання стала музична композиція, яку підготували вихованці навчального закладу.

На першому, заочному етапі конкурсу, члени журі оцінювали блоги конкурсантів. На другому (очному) етапі конкурсу члени журі ознайомились та оцінили самопрезентацію конкурсантів, творче представлення блогів та майстер-клас конкурсантів. Учасники конкурсу також мали можливість продемонструвати знання з методики викладання та фахові знання у конкурсі «Тестування з фахової майстерності». Журі в усіх номінаціях відзначили високий рівень фахової майстерності педагогів – конкурсантів та підготовки поданих матеріалів.

Після завершення районного етапу конкурсу учасників нагороджено дипломами відповідного ступеня. А переможці будуть захищати честь освітньої галузі Ізяславщини на обласному турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2016»!

На підставі рішень журі та відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс «Учитель року» перемогу в районному турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2016» здобули:

у номінації «Історія»:

І місце – Літвінчук Наталія Борисівна — Радошівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІ місце -Розомнюк Наталія Петрівна – Ізяславський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст… ім… О.Кушнірука № 2, ліцей»

ІІІ місце – Завальська Людмила Іванівна — Клубівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

у номінації «Англійська мова»

І місце – Бабійчук Наталія Володимирівна – Ізяславський НВК «ЗОШ ІІ-ІІІ ст. ім… О.Онищука № 5, гімназія»

ІІ місце -Карпіна Оксана Володимирівна – Мокрецький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів — дитячий садок»

ІІІ місце – Плаксій Інна Парфенівна — Клубівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

у номінації «Математика»:

І місце – Сопронюк Олеся Віталіївна – Ізяславський НВК «ЗОШ ІІ-ІІІ ст. ім.О.Онищука № 5, гімназія»

ІІ місце -Дисяк Валентина Леонідівна – Мислятинська ЗОШ І-ІІІ ступенів


За матеріалами відділу освіти, молоді

та спорту райдержадміністрації

485
RSS
Гость
21:32
+1
Дівчата Молодці!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.