Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Конкурс на кращий малюнок та на кращий твір за темою «Людина і ліс»

Конкурс на кращий малюнок та на кращий твір за темою «Людина і ліс»

Конкурс на кращий малюнок та на кращий твір за темою «Людина і ліс» в рамках щорічної акції «Майбутнє лісу у твоїх руках»

З метою виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, в тому числі до лісів, ознайомлення та безпосередньої участі шкільної молоді у створенні нових лісів, роз'яснення важливості створення лісових насаджень, як одного з основних компонентів збереження біорізноманіття та екологічної рівноваги на планеті Національний природний парк «Мале Полісся» в рамках щорічної акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» оголошує конкурс на кращий малюнок та кращий твір за темою «Людина і ліс» з 21 березня по 7 квітня 2017 року.

До участі в конкурсі запрошуються школярі міст Ізяслав та Славути, Ізяславського та Славутського районів.

Умови конкурсу

На конкурс можуть бути представлені:

1. Кращий малюнок на тему: «Людина і ліс». Малюнок (формат А-3, А-4), техніка виконання довільна (олівці, фломастери, фарби тощо).

2. Кращий твір на тему «Людина і ліс». Твори (формат А-4) мають бути написані авторами від руки.

Представлені на конкурс роботи: малюнки, твори, підписуються з зворотного боку друкованими літерами (прізвище, ім'я, клас, повна назва навчального закладу, контактний телефон учасника, а також керівника із зазначенням П.І.Б.).

Останній термін подачі конкурсних робіт – 7 квітня 2017 року. Роботи подавати за адресою НПП «Мале Полісся»: вул. Михельська, 32, м. Ізяслав (адмінбудівля ДП «Ізяславське лісове господарство», 2-й поверх) або надсилати на електронну пошту malepolisja@ukr.net (з подальшим надсиланням оригіналів для визначення переможців).

Представлені на конкурс роботи будуть оцінюватися за наступними критеріями:

Малюнки:

дотримання зазначеної тематики та глибина її розкриття;

гармонія та цілісність композиції;

нестандартність та образність;

вміння бачити і передати сюжет;

охайність.

Твори:

– дотримання зазначеної тематики та глибина її розкриття;

– твір має виражати індивідуальні погляди автора на запропоновану тему;

– охайність.

На переможців чекає нагорода!!!

Роботи переможців конкурсу на кращий твір та кращий малюнок за темою «Людина і ліс» не повертаються і будуть демонструватися на виставці у НПП «Мале Полісся».

Додаткову інформація про конкурс можна дізнатися на сайті НПП «Мале Полісся» або із сторінок в соціальних мережах за посиланнями: http://vk.com/public81333590 та https://www.facebook.com/groups/NationalParkMalePolisja/

Тел. (03852) 4-15-36, 0966284375

163
RSS
Коментар видалено
Коментар видалено
Коментар видалено
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.