Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Конкурс для дітей Славути та Ізяслава

Конкурс для дітей Славути та Ізяслава

В березні стартував конкурс дитячої творчості «Первоцвіти під охороною». Його організатором став Національний природний парк «Мале Полісся» в межах Всеукраїнської акції «Збережемо первоцвіти».

Участь в конкурсі може взяти учнівська молодь м. Ізяслав, м. Славута, Шепетівського р-ну та прилеглих територій віком від 6 до 17 років.

На конкурс можуть бути представлені:

малюнок на тему: «Захистіть первоцвіти» (формат А-3, А-4; техніка виконання довільна (олівці, фломастери, фарби тощо));плакат-стінгазета на тему: «Первоцвіти потребують нашого захисту» (формат А-1 (лист ватману), з використанням фотоматеріалів та інших ілюстрацій з коментарями));весняна аплікація на тему: «Паперові квіти замість первоцвітів» (техніка виконання робіт довільна з використанням різноманітних природних і неприродних матеріалів).

Конкурсні роботи підписуються з зворотного боку в нижньому лівому куті друкованими літерами (прізвище, ім’я, клас, повна назва учбового закладу, контактний телефон учасника, а також керівника із зазначенням ПІБ).

Конкурс триває з 1 березня до 2 квітня 2021 року. Роботи подавати за адресою НПП «Мале Полісся»: вул. Михельська, 32, м. Ізяслав (адмінбудівля ДП «Ізяславське лісове господарство») або надсилати на електронну пошту malepolisja@ukr.net (з подальшим надсиланням оригіналів для визначення переможців).

Переможці конкурсу будуть нагороджені подарунками та грамотами НПП «Мале Полісся».

«Хмельницький Північ»

95
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.