Комунальники міста Ізяслав долучились до щорічної акції «За чисте довкілля»

image

Комунальники міста Ізяслав долучились до щорічної акції «За чисте довкілля»

Для кожного жителя Ізяславщини наведення порядку у місті Ізяслав та селах району – важлива і відповідальна громадська позиція, адже спільними зусиллями робиться добра справа. Відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації на Ізяславщині з 20 березня поточного року розпочато проведення заходів щорічної акції «За чисте довкілля».

Протягом акції заплановано проведення впорядкування існуючих зелених насаджень, висадження молодих дерев, кущів, квітників на території парків, скверів та алей, у межах смуг вулиць і доріг за участю жителів населених пунктів району, учнівської молоді, проведення заліснення територій у межах прибережних захисних смуг, крутих схилів та ярів.

Активно до її проведення долучились працівники комунальним служб Ізяславської міської ради, де задовго до офіційного початку акції силами комунальниківрозпочато роботи із кронування дерев у міському Парку Слави. Було обрізано старі дерева, вік окремих яких становить понад 50 років. Чимало із них були вражені омелою, що спричинило часткове всихання гілок дерев і робили їх небезпечними для людей. Адже частину поживних речовин омела створює самостійно шляхом фотосинтезу, тому її відносять до напівпаразитів. Волога, яку вбирає омела з дерева, стає дефіцитною для гілок, тому дерево з часом втрачає естетичний природній вигляд, крона розріджується, ріст дерева сповільнюється. З незначною інсемінацією дерева живуть дуже довго, тоді як ширше розростання омели спричиняє верхівкове всихання, а згодом і всихання всього дерева. Обрізані ж комунальниками дерева, через деякий часдадуть ріст новим пагонам зі «сплячих» бруньок і міський Парк Слави матиме новий затишний вигляд і головне – буде безпечний як для дерев, так і для людей.

Крім того у цьогорічному прибиранні комунальники організували роботу по-новому, підійшовши до цієї справи по-господарськи. Якщо у попередні роки існувала проблема як вивести зрізані гілки (нестача техніки та палива), то цього року, за підтримки ФОП В.Довганя, використовується техніка для подрібненнязрізаного гілля. Отриманий в результаті первинної переробки матеріал використовується Ізяславським реабілітаційний центром як паливо. У підсумковому етапі комунальними утилізують відходи обрізки, а навчальний заклад має дешеве паливо. При цьому і одні, і другі мають певну економію коштів. І найголовніше — негативний вплив, що оточує середовище, зведено до мінімуму.

Закликаємо всіх жителів району, установи, підприємства та організації, незалежно від форми власності та підпорядкування, активно долучитись донаведення порядку у власних господарствах та на прилеглих і закріплених територіях.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

0
22.03.2017

10 коментарів

Елена
22.03.2017 14:08
Тож знищемо дерева разом!!! Та ще й по всьому м! сту))))
Виктор
22.03.2017 14:08
КАКОЙ УЖАС!!! ЭТО ПАРК В ИЗЯСЛАВЕ? ДАВНЕНЬКО ТАМ БЫЛ,,,,
Татьяна
22.03.2017 14:09
КЛАСС!!! :-D Хорошо придумали довкилля очищать))))
Тамара
22.03.2017 19:34
катастрофа…
Сергей
22.03.2017 19:37
У них що,-звідки ум биреця звіти і руки ростуть?
Андрій
22.03.2017 21:48
варвари взяли такий парк знищили!!!
Алекс
23.03.2017 01:07
весна прийшла!
Елена
25.03.2017 14:40
МИ ЗА ЧИСЕ ДОВК! ЛЛЯ БЕЗ ДЕРЕВ)))))))ПРОДОВЖУЮТЬ ЧИСТИТИ М! СТО
Виктор
25.03.2017 14:41
Очень жаль… и что возле Дома офицеров тоже срезали? Просто нет слов какие-то нелюди!
х
26.04.2017 23:47
ооооооооооооооооо ууууууууууууууууу аааааааааааааааааааамх
Завантаження...
Ковані вироби
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.