Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Командир морпіхів у Маріуполі запропонував 2 варіанти порятунку міста

Командир морпіхів у Маріуполі запропонував 2 варіанти порятунку міста

Командир 36-ї окремої бригади морської піхоти майор Сергій Волинський (Волина), котрий боронить Маріуполь, запропонував два варіанти порятунку міста та його жителів.

Джерело: Facebook-сторінка Волинського

Пряма мова: «Перший це різка військова операція, яка відбуватиметься прямо зараз із усіма необхідними засобами.

Кількісним, оснащеним угрупуванням сил, яке в один ривок різким і глибоким ударом з'єднає нас у нашому районі оборони.

Ключовим вважаю перевагу в повітрі та артилерії. Варіант можливий, хоча складний та ризикований.

Другий – політичне рішення. Його бачу цілком реальним за умови ефективної дипломатії».

Деталі: Зокрема, він закликає дипломатів сприяти міжнародному контролю за безпекою виходу бойового гарнізону та цивільних осіб, які потрапили в капкан війни у Маріуполі.

Своє звернення Волинський адресував світовим лідерам, громадянським та релігійним діячам, дипломатам: «Ще є шанс урятувати Маріуполь. Життя тисяч людей зараз у ваших руках».

Що було раніше: Міськрада Маріуполя повідомила, що російські окупанти завдають ударів по «Азовсталі» надважкими авіабомбами.

В підземних укриттях металургійного комбінату знаходиться не менше 1000 цивільних. Переважно це жінки с дітьми та літні люди.

Президент Володимир Зеленський впевнений, що знищення українських захисників у Маріуполі поставить крапку на перемовинах з Росією.

Російські окупанти пропонували українцям у Маріуполі здатися, але українські воїни ігнорують такі пропозиції загарбників.

Заступник командира полку «Азов» Святослав «Калина» Паламар: «Ми будемо воювати, ми будемо використовувати кожен патрон, який у нас залишився, але ми закликаємо батьківщину врятувати цивільних, поранених та забрати тіла».

24 березня в окупованому Докучаєвську (ОРДО) росіяни створили фільтраційний табір для цивільних осіб, які намагаються залишити Маріуполь.

Станом на 18 квітня російські окупанти утримують в «фільтраційних таборах» по лінії Мангу-Нікольске-Ялта не менш 27 тисяч людей.

Українська правда

128
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.