Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​Команда НВК № 5 ECOguard - фіналіст проєкту Zero Waste School

​Команда НВК № 5 ECOguard - фіналіст проєкту Zero Waste School

На сьогоднішній день сучасна людина споживає в рази більше, ніж його предки. Щороку обсяги споживання зростають, а разом з ними зростає і кількість відходів. У даний час проблема забруднення є не просто труднощами, це вже екологічна катастрофа глобального характеру, яку необхідно терміново вирішувати. Частина країн вже зробила певні кроки після усвідомлення всієї небезпеки забруднення побутовими відходами, але в більшості, на жаль, ситуація не змінюється. В Україні переробляється лише 5% усіх відходів. Цьому є дві причини: немає необхідної інфраструктури і культури сортування відходів у населення. Молодь вірить, що може змінити ситуацію зі сміттям в Україні та світі своїми зусиллями.

Масштабний еко-освітній проєкт Zero Waste School впровадження культури сортування у школах та громадах, який реалізовує Klitschko Foundation за підтримки фундації Coca-Cola, проводять уже втретє.

Цього року команда Ізяславського НВК № 5 ECOguard, до складу якої увійшли заступник директора школи Михайловська О.М, вчитель географії Кичата О.М., учениця 9-В класу Прокопчук Марія та учень 10-Б класу Бабійчук Орест, взяла участь у проєкті Zero Waste School і стала фіналістом. Відбір відбувався за наступними критеріями: мотивація команди, повнота відповідей у анкеті, наявність відео та відповідність школи до вимог проєкту. Основними вимогами були: готовність команди працювати задля спільного результату, бажання впливати та реалізовувати зміни у громаді.

Вже у квітні команди-фіналісти пройдуть тренінг і дізнаються про принципи командної роботи, поглиблять знання про екодружній спосіб життя і навчаться управлінню проєктами та ефективній комунікації, спланують власний проєкт та познайомляться з екоактивістами і лідерами думок.

За матеріалами відділу освіти райдержадміністрації

99
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.