Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Команда Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 взяли участь у турнірі з брейн-рингу «Битва шкіл»

Команда Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 взяли участь у турнірі з брейн-рингу «Битва шкіл»

Команда «Родзинки» дівчат Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 взяли участь у обласному турнірі з брейн-рингу «Битва шкіл»

1 грудня2016 року на базі Славутського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., ліцей» «Успіх» відбувся черговий батл інтелектуальної гри для учнівської молоді «Битва шкіл». Це спільний телепроект НТКУ «Хмельницька регіональна дирекція «Поділля-центр», Молодіжного Центру «Дім» та Департаменту освіти і науки Хмельницької області, який розпочався в лютому поточного року серед школярів області.

Змагання відбуваються за правилами брейн-рингу. Метою проведення «Битви шкіл» є популяризація сучасних методів проведення дозвілля сучасної молоді, прищеплення їм здорового способу життя та загалом гармонійного різностороннього розвитку дитячих особистостей.

Цього дня за ігровими столами команда дівчат Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 «Родзинки» зустрілася в інтелектуальному поєдинку із командами однолітків із Грицева Шепетівського району, двох команд із Шепетівки, командою із Нетішина та командою із Полонного.

Інтелектуально-розважальна ігрова програма команд супроводжувалася активною підтримкою вболівальників.

Команда ізяславчанок у напруженій боротьбі виборола третє місце, поступившись команді із Грицева та команді із Шепетівки.

Вітаємо команду «Родзинки», яка гідно представила заклади освіти Ізяславського району у турнірі «Битва шкіл». Дорогі наші розумнички, бажаємо вам подальших творчих злетів та віримо майбутню вашу участь у фіналі.

Поспостерігати за перебігом змагань можна буде найближчим часом на телеканалі «Поділля-ЦЕНТР».

Члени команди висловлюють щирі слова подяки за допомогу в організації підготовки та участі команди у турнірі: начальнику відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Валентині Пилипчук, педагогу-організатору Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Наталії Притульській, методисту Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка» Ларисі Хмиз.

За матеріалами Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1

99
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.