Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Команда державних службовців Ізяславщини взяла участь в обласній спартакіаді

Команда державних службовців Ізяславщини взяла участь в обласній спартакіаді

Команда державних службовців Ізяславщини взяла участь в обласній спартакіаді

04 червня в м.Хмельницький проходила обласна спартакіада серед збірних команд державних службовців районних державних адміністрацій, міст обласного підпорядкування та обласних управлінь. Даний захід проводиться щорічно з метою пропаганди здорового способу життя, залучення державних службовців до занять фізичною культурою та спортом, організації дозвілля та активного відпочинку, розвитку найбільш популярних видів спорту.

Це свято спорту вдалося зробити яскравим, видовищним, насиченим емоціями та гарним настроєм, що налаштували та надихнули учасників спартакіади на спортивні перемоги.

Урочисте відкриття змагань розпочали з підняття Державного Стягу та виконання Державного Гімну України. З вітальним словом на урочистому відкритті звернулись до учасників змагань почесні гості та суддівська колегія спартакіади. Вони побажали усім учасникам щастя і здоров'я, хорошої гри, командного настрою та яскравих перемог.

Відповідно до програми Спартакіади спортивні змагання проводилися з таких видів спорту: міні-футболу, волейболу, настільного тенісу, шахів і шашок.

Честь Ізяславського району на змаганнях захищали працівники управлінь соціального захисту населення, фінансового, служби у справах дітей, відділів освіти, молоді та спорту, ведення Державного реєстру виборців, сектору з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації, Держгеокадастру та управління Держпродспоживслужби в Ізяславському районі.

Команда району взяла участь у всіх видах спорту, крім волейболу.

Як показують змагання, нашій команді краще вдаються «інтелектуальні» види спорту. Друге призове місце зі шахів здобув завідувач сектору з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення райдержадміністрації Анатолій Радкевич. Очки в скарбничку загальнокомандної перемоги своїми виступами також додали головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ірина Поцілуйко (шахи), головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації Ярослав Ільчук (шашки); завідувач сектору усиновлення, опіки і піклування та сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування служби у справах дітей райдержадміністрації Вікторія Палига (шашки), головний спеціаліст сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Ольга Баско (настільний теніс).

Слід відмітити дружні команди державних службовців Ізяславського району з міні-футболу. Не дивлячись на те, що жереб викидав на долю наших футболістів непростих суперників, команда у напруженій, безкомпромісній боротьбі у загальнокомандному заліку показала досить непогані результати.

Загалом спартакіада пройшла дуже емоційно, відчайдушно, спортсмени продемонстрували добру спортивну форму, завзятість, азарт, гарний настрій. Також змагання налаштували працівників держслужби на нові перемоги.

Як зауважив завідувач сектору молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, головний тренер команди державних службовців Ізяславського району Віталій Ткачук «Наша команда продемонстрували спритність, волю до перемоги і командну підтримку. Це справжні Ізяславські патріоти спорту серед державних службовців».

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

43
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.