Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Команда державних службовців Ізяславщини взяла участь в обласній спартакіаді

Команда державних службовців Ізяславщини взяла участь в обласній спартакіаді

У справжнє свято спорту і здоров'я перетворилася спартакіада державних службовців, котра проводиться традиційно щороку і щоразу виявляє нові спортивні досягнення, закоханість у спорт працівників державних установ Хмельниччини.

Цей фізкультурно-спортивний захід відбувся 09 червня в місті Хмельницький серед збірних команд державних службовців районних державних адміністрацій, міст обласного підпорядкування та обласних управлінь.

Спартакіада проводиться з метою пропаганди здорового способу життя, залучення державних службовців до занять фізичною культурою та спортом, організації дозвілля та активного відпочинку, розвитку найбільш популярних видів спорту.
Це свято спорту вдалося зробити яскравим, видовищним, насиченим емоціями та гарним настроєм, що налаштували та надихнули учасників спартакіади на спортивні перемоги.
Урочисте відкриття змагань розпочали з підняття Державного Стягу та виконання Державного Гімну України. З вітальним словом на урочистому відкритті звернулись до учасників змагань почесні гості та суддівська колегія спартакіади. Вони зауважили, що проведення таких заходів формує новий імідж державного службовця, оскільки державна служба вимагає, як збалансування напруженого робочого графіка, так і активного відпочинку. А також виступаючі побажали усім учасникам спартакіади щастя і здоров'я, вдалої гри, командного настрою та яскравих перемог.
Відповідно до програми Спартакіади спортивні змагання проводилися з таких видів спорту: міні-футболу, волейболу, настільного тенісу, шахів і шашок.
Честь Ізяславщини на змаганнях захищали працівники управлінь соціального захисту населення, фінансового, служби у справах дітей, відділів освіти, молоді та спорту, ведення Державного реєстру виборців, сектору з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації, та відділу Держгеокадастру в Ізяславському районі Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області.
Команда району взяла участь у всіх видах спорту, крім волейболу.
Слід відмітити дружну команду державних службовців Ізяславського району з міні-футболу. Не дивлячись на те, що жереб викидав на долю наших футболістів непростих суперників, команда у напруженій, безкомпромісній боротьбі у загальнокомандному заліку показала досить непогані результати.
Гарний рівень підготовки та захопливу гру в настільний теніс продемонструвала спеціаліст сектору молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ірина Пирогівська.
Бали в скарбничку загальнокомандної перемоги своїми виступами також додали ізяславські спортсмени в «інтелектуальних» видах спорту, а саме: головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації Ярослав Ільчук (шашки); завідувач сектору усиновлення, опіки і піклування та сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування служби у справах дітей райдержадміністрації Вікторія Палига (шашки), головний спеціаліст сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Ольга Баско (шахи), завідувач сектору з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення райдержадміністрації Анатолій Радкевич (шахи).
Загалом спартакіада пройшла дуже емоційно, відчайдушно, спортсмени продемонстрували добру спортивну форму, завзятість, азарт, гарний настрій.

Команда нашого району впевнено зайняла місце в середині турнірної таблиці серед кількадесят команд-учасниць.
Як зауважив завідувач сектору молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, головний тренер команди державних службовців Ізяславського району Віталій Ткачук «Наша команда продемонструвала спритність, волю до перемоги і командну підтримку. Це справжні Ізяславські патріоти спорту серед державних службовців».

ФОТОКОЛАЖ

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

78
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.