Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Колективи закладів освіти Ізяславського району вшанували жертв ГОЛОДОМОРУ

Колективи закладів освіти Ізяславського району вшанували жертв ГОЛОДОМОРУ

Колективи закладів освіти Ізяславського району вшанували жертв ГОЛОДОМОРУ

З метою поглиблення знань в учнів про Голодомор як геноциду Українського народу, його причини, перебіг і наслідки; залучення учнівської молоді до меморіальних заходів із вшанування пам'яті жертв геноциду Українського народу – Голодомору 1932-1933 років в Україні, зокрема акції «Запали свічку» в загальноосвітніх навчальних закладах району відбулися наступні заходи:

— загальношкільні лінійки «Пам´ятаємо ті дні», загальношкільні виховні години «Ціна хліба», «Спомини очевидці голодомору», лінійки-реквієм «Не кажи, що не було голодомору…»,«На колінах стою перед вами – сповідаю жалобусвою»;

— виховні години «Такого ще земля не знала», година пам'яті «Людської пам'яті мости», година спілкування «Ті чорні 32-33 роки», «Хмельниччина в роки Голодомору»,«Чорні сторінки історії», урок історичної правди«Найбільший злочин Кремля»;

— учнівські та педагогічні колективи долучилися до упорядкування території навколо пам'ятних знаків жертвам голодоморів, меморіального комплексу загиблим односельчанам і жертвам голодоморів; хвилини пам´яті біля пам'ятних знаків жертвам голодоморів відбулися у Сахновецькій ЗОШ І-ІІІ ст., Шекеринецькому НВК, Теліжинецькій ЗОШ І-ІІ ст., стали учасниками Всеукраїнської акції «Запали свічку пам'яті»;

— в шкільних бібліотекахорганізовані тематичні виставки художніх творів, фото- та інших документів, записів свідчень очевидців тощо.

В Мислятинській ЗОШ І-ІІІ ст. учні старших класів були залучені до написання творів «Спомин про голод 1932-1933 років». В Радошівській ЗОШ І-ІІІ ст. було організовано перегляд фільму «Жнива скорботи»; проведена тематична книжкова виставка, присвячена пам'яті жертв Голодомору, виховна година «Україна пам'ятає».

Учні М'якотівської ЗОШ І-ІІІ ст. переглянули та обговорили фільм «Гіркий врожай» (9-11 класи); учні 1-8 класів стали учасниками екскурсії до стендів шкільного краєзнавчого музею, на яких розміщено спогади старожилів; старшокласники переглянулипрезентацію «Геноцидукраїнського народу».

Старшокласники Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, ліцей» ім… О.Кушнірука відвідали тематичну виставку районного краєзнавчого музею, організовано фотовиставку «Свічка плакала в скорботі», для учнів 8-9 класів було проведено відео-лекторій «Трагічні сторінки історії».

Учні 5-7 класів Ізяславської ЗОШ І-ІІ ст.№4 переглянули фільм «Ми звинувачуємо». Відбулося обговоренняЗакону України«Про Голодомор 1932–1933 рр. в Україні» з учнями8-9 класів.

За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

86
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.