Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​Колектив Михнівської ЗОШ І-ІІІ ст. обрано для реалізації проєкту «ЩО? Освіта»

​Колектив Михнівської ЗОШ І-ІІІ ст. обрано для реалізації проєкту «ЩО? Освіта»

В умовах пандемії Covid-19 багато шкіл зіткнулися з проблемою дистанційного навчання.

Усе частіше школи переходять на дистанційне навчання. І як вчителям, так і учням, це створює певні труднощі.

Технології мають полегшувати дистанційне навчання під час пандемії, але іноді розібратися в них, а тим паче, застосовувати, може бути важко.

Як організувати навчання онлайн? Якими платформами скористатися? Яким чином систематизовувати та зберігати інформацію та документацію? Як покращити ті процеси, що вже налаштовані?

Надати потрібну допомогу у вирішенні цих та інших проблем, пов’язаних із дистанційним навчанням, та отримати РЕАЛЬНУ підтримку зголосились ініціатори проєкту «ЩО? Освіта».

Мета проекту – надати підтримку певному освітньому закладу, а саме загальноосвітній школі, в налаштуванні та покращенні процесу дистанційного навчання. Допомогти і вчителю, і учню насолоджуватись навчанням, використовуючи доступні, зрозумілі у використанні та ефективні методи автоматизації та систематизації.

Днями організатори, після вивчення поданих на розгляд заявок, оголосили переможця конкурсу для участі в проєкті ЩО? Освіта!

Ним стала Михнівськазагальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ізяславської районної ради Хмельницької області!

Як зазначили організатори: «Нам було надзвичайно важко визначитися з одним переможцем, адже заявок було дійсно багато і всі, хто приймав участь, варті того, щоб отримати допомогу в налаштуванні та налагодженні процесів дистанційного навчання».

Переможцем було визнано Михнівську загальноосвітню школу, тому що:

— представники школи чітко розуміють свій запит і потреби, і мають чітке бачення того, як наш проєкт допоможе їм;

— вони вже зробили багато чого, аби у іхній школі дистанційне навчання було можливим. При чому було можливим для учнів не лише села Михнів, а й для дітей з 10 (!) навколишніх сіл, які приїжджають на навчання саме в цю школу;

— величезне бажання представників школи допомогти вчителям навчится новим технологіям і учням – отримувати якісну освіту, не зважаючи ні на що.

Вітаємо представників Михнівської загальноосвітньої школи і бажаємо плідної роботи із реалізації проєкту задля розвитку свого навчального закладу, педагогів, учнів, батьків, аби кожна дитина в Україні отримувала якісну освіту.

За матеріалами джерел мережі Інтернет

164
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.