Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Колектив Ізяславського районного будинку культури серед переможців  обласного конкурсу 

Колектив Ізяславського районного будинку культури  серед переможців  обласного конкурсу 

Хмельницький обласний науково-методичний центр культури і мистецтва підвів підсумки обласного конкурсу «На кращий веб-сайт, інтернет-сторінку і групу (у соціальній мережі) клубного закладу 2020» серед клубних закладів в районах та об’єднаних територіальних громадах.

Центр вважає, що розвиток сайтів та інтернет-сторінок клубних закладів є необхідною умовою впровадження та поширення сучасних інформаційно-комунікаційних технологій в культурний процес, забезпечення прозорості та інформаційної відкритості закладів культури, створення умов формування закладами культури відкритих і загальнодоступних ресурсів з інформацією про свою діяльність та оприлюднення такої інформації.

Конкурс проводиться втретє, але цього разу він проходить в умовах карантину, тому організатори змушені були змінити підходи до його проведення, в тому числі, до церемонії нагородження. Але цей форс-мажор лише підтверджує, що всі спільні зусилля щодо покращення сайтів та інтернет-сторінок клубних закладів культури не марні, адже саме зараз, в період самоізоляції, цей сегмент набуває особливої уваги.

Незалежне журі відповідно до умов конкурсу визначило переможців у номінаціях «Кращий веб-сайт МБК, ПК», «Краща інтернет-сторінка (у соціальній мережі) СБК, СК», «Краща інтернет-сторінка (у соціальній мережі) МБК, ПК», «Краща інтернет-сторінка (у соціальній мережі) РБК, ЦКД».

Уномінації «Краща інтернет-сторінка (у соціальній мережі) РБК, ЦКД» колектив Ізяславського районного будинку культури здобув ДРУГЕМІСЦЕ.

Переможці отримають кубок, грамоту Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва та подарунок PowerBank з іменним друком ХОНМЦКіМ.

Організатори конкурсу вітають переможців і бажають їм подальших перемог.

Представники закладів культури району середпереможців обласного конкурсу «Кращий клуб і будинок культури в сільській місцевості – 2020»

У листопаді 2020 року завершився обласний конкурс серед клубних закладів в районах та об’єднаних територіальних громадах «Кращий клуб і будинок культури в сільській місцевості – 2020», який розпочався в березні та проходив в два етапи.

На першому етапі відділи культури i туризму районних державних адміністрацій та об’єднаних територіальних громад ОТГ організували та провели огляди-конкурси на місцях. Для участі у другому етапі до обласного науково-методичного центру культури і мистецтва надійшло близько двох десятків матеріалів на переможців першого етапу. Журі відмітило високий загальний рівень професійної підготовки учасників до конкурсу. За підсумками журі відзначило позитивні зміни в організації діловодства в закладах культури області, посилення їх партнерських стосунків із закладами освіти та громадськими організаціями, які займаються культурно-дозвіллєвою діяльністю. При визначенні переможців обов’язково враховувався реальний стан кожного закладу-конкурсанта по ряду показників: стан матерiально-технiчної бази та залучення додаткових (позабюджетних) коштів для забезпечення їх дiяльностi; системність, рiзноманiтність форм та методів роботи; участь в районних, обласних та інших заходах; співпраця з громадськими органiзацiями, практика i досвід роботи, висвітлені в засобах масової iнформацiї.

Більчинськийсільський клуб Мислятинськоїсільської ради Ізяславського районуздобув 4 місце. Йому буде вручено статуетку та диплом Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва.

Вітаємо переможців, бажаємо творчих злетів і нових перемог!

За матеріалами сайту 

Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва

172
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.