Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Книга пам’яті загиблих захисників України поповнилась ще одним іменем Героя з Ізяславщини

Книга пам’яті загиблих захисників України поповнилась ще одним іменем Героя з Ізяславщини

Книга пам’яті загиблих захисників України поповнилась ще одним іменем Героя з Ізяславщини. Ще одне людське життя… Ще одна болюча втрата… Це така ціна за незалежність та свободу українського народу, за світле та щасливе майбутнє нашої нації…

Вчора, 12 вересня, назавжди повернувся додому на свою малу Батьківщину наш новітній Герой, солдат, стрілець-снайпер механізованого відділення механізованого взводу механізованої роти механізованого батальйону Коротюк Віталій Богданович.Його життя обірвалося 06 вересня під час виконання бойового завдання в зоні проведення воєнних дій на Харківщині. Йому було лише 28 років, попереду — ціле життя. Були мрії, були плани на майбутнє, та їх перекреслили безглузда та безжальна війна російської федерації проти України… Забрала у батьків – сина, дружини — чоловіка, батька у двох неповнолітніх дітей, у військовослужбовців — побратима та друга, в Батьківщини — сина й воїна…

Кортеж із тілом загиблого на війні Героя зустрічали «живим коридором» з українською символікою усі небайдужі громадяни у місті Ізяслав та в селі Клубівка. Весь шлях від м.Ізяслав до рідної домівки був встелений квітами.

Підтримати рідних прийшли сотні односельців, друзі і побратими Віталія.

Похоронна процесія, що розтягнулася на кількасот метрів, йшла у невимовній тузі під звуки духового оркестру. Труну з тілом Героя пронесли на руках через село до місцевого храму, в якому відбувся чин похорону.

Поховали героя з військовими почестями на місцевому кладовищі с.Клубівка, на Алеї почесних поховань.

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким захисника України. Складаємо доземний уклін родині, яка виховала справжнього патріота, та розділяємо невимовний біль важкої втрати.

Віталій віддав своє життя за захист не лише України, а й кожного з нас, наш край, нашу свободу і незалежність.

Життя людини є безцінним, душа – безсмертна, а пам’ять про Героя – вічна.

Герої не вмирають! Світла пам`ять про захисника України збережеться у серцях тисяч краян

209
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.