Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Клубівка у полоні стихії

Клубівка у полоні стихії

У суботу, 18 травня, внаслідок надзвичайно високої кількості опадів мешканці окремого мікрорайону села Клубівка (при виїзді на село Щурівці) потерпали від підтоплень. Селяни шоковані від таких перемін в кліматі, які відбуваються буквально на очах. Старші люди не пам'ятають, щоб колись так стихія завдавала шкоди.

Потужний дощ почався в обідній час, а вже за годину дощова вода стрімко почала затоплювати все на своєму шляху. Кілька дворів зазнали значних збитків.Жертв та потерпілих не зафіксовано. Проте мешканці села бідкаються, посилаючись на наслідки дощової стихії — через високий рівень опадів вода знищила нещодавно посаджену городину.

Найскладніша ситуація спостерігалася у багатодітної місцевої родини – дощовими водами підтоплено житловий будинок, допоміжні будівлі та присадибна ділянка.

У зв'язку із цим на місце подій прибув районний оперативний штаб з попередження виникнення надзвичайних ситуацій та мінімізації їх можливих наслідків під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Павла Ковальчука.

Працівниками Клубівської сільської ради спільно із соціальними працівниками було організованоподворовий обхід, підтоплених внаслідок негоди територій, для встановлення завданих збитків.

Також на місце події прибули рятувальники Ізяславського РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області, котрі другу добу підряд допомагали місцевим жителям ліквідовувати наслідки негоди, а саме відкачати воду із їхнього подвір'я та городів.

Перший заступник голови райдержадміністрації Павло Ковальчук спільно із директором Ізяславського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Світланою Косовською відвідали потерпілих, особливо багатодітних родин, поцікавилися обсягом завданих збитків, надали консультації тощо.

Стихія спричинила чималого лиха. На даний час триває робота по ліквідації наслідків негоди, розмір завданих збитків встановлюється. За прогнозами синоптиків, дощі литимуть ще кілька днів.


За матеріалами районного оперативного штабу з попередження виникнення надзвичайних ситуацій та мінімізації їх можливих наслідків

152
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.