Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​Хороше дорожнє покриття на Ізяславщині – це реально

​Хороше дорожнє покриття на Ізяславщині – це реально

У нашому місті є досить багато вулиць, які потребують кращих умов для життя. Це і хороше освітлення у вечірній та нічний час, і нормальні дороги, на яких не можливо зламати машину чи самому потрапити у незручну ситуацію. Проте місцевого бюджету не вистачає для того, аби зробити проживання у Ізяславі максимально комфортним. Але одній із депресивних вулиць все ж таки пощастило отримати допомогу від місцевої влади. Завдяки цьому по вулиці Шкільній було проведено реконструкцію 142 м грунтової дороги.

Про те як мешканцям вдалося отримати матеріальну допомогу від місцевої влади – розповім далі.

Передісторія

Раніше на території вулиці Шкільної було поле. Понад 30 років тому люди отримали ділянки під будівництво на цьому місці. Розпочалося активне заселення, яке поєднувалося із вимощуванням дороги та проведенням різних комунікацій (газ та вода). Останнє потягнуло за собою проблеми з дорожнім покриттям, адже необхідно було копати траншеї для проведення зручностей на вулицю. В результаті біля будинку №52 утворилася калюжа, яка заважала не тільки нормальному руху транспорту, а й місцевим жителям. Діти, щоб дійти до автобусної зупинки, мусили оминати її мало не по паркану. Тому що у негоду вулиця перетворювалася в купу багнюки.

-Якось підійшла до мене Поліна Іванівна, яка жила поряд з тією калюжею. Вона попросила, щоб я звернувся до місцевої влади з проханням відремонтувати цей шмат дорожнього покриття. Ну я не зміг залишитися осторонь і звернувся до місцевого голови Валентини Корнійчук. Попросив виділити кілька машин та матеріали для ремонту дороги. Та на той час не вистачало ані ресурсів, ані техніки, — розповідає мешканець вулиці Шкільної Василь Миколайович Стецюк.

Наполегливість та результат

Щоб ця справа зрушила з місця, місцеві жителі зібралися на вулиці та запросили депутатів міста та представників місцевої влади. Вони хотіли просто показати у яких умовах живуть і що їм зараз потрібно.

-Я говорив, що ми живемо у Європі, але не в європейській країні. Я вже й не претендував на ті умови, у яких живуть мешканці розвинених країн. Але хотілося базового: щоб кожен міг у будь-яку погоду нормально дійти до автобусної зупинки, дочекатися автобус, а ввечері повернутися додому без перешкод і з чистим взуттям, — пояснює Василь Миколайович.

І після цієї зустрічі 28 травня відбулася сесія міської ради, згідно якої було виділено 51 000 грн. на реконструкцію цієї дороги.

Проте кошторисна документація першого виконавця, який мав займатися ремонтом, не задовольнила мешканців. Тому вони обрали іншого, Володимира Федоровича Якубця. Та через стан здоров’я він доручив керування проектом своєму сину. І вже в липні дорогу відремонтували.

— Це була робота професіоналів. Вони прислали грейдера, зробили заглиблення на ділянці дороги та завезли туди понад 100 т кремениці (мучка та щебінь). Оскільки виділених коштів вистачало лише на 125 м дороги, ми вирішили зібрати кошти власними силами і довести справу до кінця, — розповідає Василь Стецюк, — я навіть і не претендував на таку дорогу, якою вона є сьогодні. Тому дякую усім, хто не залишився осторонь і допоміг реконструювати частину нашої вулиці.

Жителі вулиці Шкільної щиро вдячні депутатам Юрію Олександровичу Швецю, В'ячеславу Вікторовичу Матвійчуку, Віктору Миколайовичу Кононенку, Ігорю Володимировичу Дженджері, Олександру Валентиновичу Чекаліну і всім іншим, хто підтримав цю ініціативу.

Було б добре, якби такі дороги були в кожному мікрорайоні міста і кожен житель міг похизуватися гарними умовами проживання на своїй вулиці. То ж віримо, що міцева влада не зупиниться на початому і буде надалі розвивати інфраструктуру. Щоб кожен мешканець міг з гордістю сказати: «Я ізяславчанин» і хотів жити у рідньому місті завжди.

Наталія Поплавська 

359
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.