Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Хореографічний колектив “Престиж” здобув першість на міжнародному фестивалі

Хореографічний колектив “Престиж”  здобув першість на міжнародному фестивалі

7-8 грудня вихованці хореографічного колективу «Престиж» взяли участь у Міжнародному фестивалі «Зіркова хвиля», який проходив у місті Львів.

Це колектив Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка», що діє на базі Новосільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.Керівником є Людмила Онищук.

Він відбувся у Палаці естетичного виховання учнівської молоді. Велика сцена, професійний звук та світло дали можливість конкурсантам відчути себе справжніми професійними артистами.

Кожен виконавець мав можливість замовити професійне відео та фото з власного виступу. Усі фото та відео захищено авторським правом фестивалю-конкурсу.

Представники Ізяславщини у черговий раз продемонстрували для журі та учасників фестивалю свою майстерність та професіоналізм.

У результаті напруженої боротьби вихованці колективу «Престиж» здобули: 1 місце в номінації «Сучасна хореографія» і 1 місце у номінації «Естрадна хореографія».

Учасники колективу були вкрай задоволені поїздкою. Адже вони провелидва незабутні дні у такому гарному та старовиннному місті.

Щиро вітаємо хореографічний колектив «Престиж» із мистецькими перемогами. Зичимо їм витримки та підкорення нових висот. Адже завдяки таким талановитим дітям про наш край знатиме уся країна.

Наталія Поплавська

135
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.