Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Хор імені Георгія Кірпи Клубівського сільського будинку культури підтвердив звання «народного»

Хор імені Георгія Кірпи Клубівського сільського будинку культури підтвердив звання «народного»

Хор імені Георгія Кірпи Клубівського сільського будинку культури

підтвердив звання «народного» ФОТО

У Клубівському сільському будинку культуритворчий звіт народного хору імені Георгія Кірпи (художній керівник Антоніна Лукаревська), який створено на базі закладу, на підтвердження почесного звання «народний».

Членам атестаційної комісії, працівникам та спеціаліста сектору культури районної державної адміністрації, Ізяславського районного будинку культури і глядачам було представлено змістовну та цікаву програму на 20 мистецьких номерів. До програми творчого звіти увійшли твори, що є вже давно візитівкою творчого колективу, так і чимало нових творів. У концертній програмі хору були представлені також: виступи окремих солістів. Дуети та тріо учасників хорового колективу.
Атестаційна комісія відзначила високий професійний рівень виконавської майстерності учасників хору, високий художній рівень представленої програми. За висновками комісії, творчий звіт народного хору імені Георгія Кірпи Клубівського сільського будинку культури підтвердив, що колектив стабільний, має професійну підготовку, плідно та сумлінно працює, постійно підвищує вокальну майстерність, бере активну участь у культурно-мистецьких заходах громади села Клубівка та Ізяславського району, що відповідає вимогам положення про „народний" колектив.
Члени обласної атестаційної комісії визначилися, що подаватимуть колегії управління культури Хмельницької облдержадміністрації народний хор імені Георгія Кірпи Клубівського сільського будинку культури на підтвердження почесного звання „народний".

За матеріалами сектору культури райдержадміністрації

122
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.