Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​Хмельницький рибпатруль зупинив незаконну торгівлю рибою

​Хмельницький рибпатруль зупинив незаконну торгівлю рибою

Шостого лютого під час здійснення рибоохоронних рейдів задокументовано 4 випадки продажу водних біоресурсів без документів на ринках області.

З порушеннями торгували в смт Старокостянтинів та м. Полонне. Рибпатрульні вилучили 68 кг риби, а саме: 34 кг карася сріблястого, 18 кг коропа, 9 кг щуки, 5 кг білого амура та 2 кг раків.

На всіх порушників складено адмінпротоколи. Матеріали справ готуються для передачі до судів для притягнення винних осіб до адміністративної відповідальності.

За порушення Порядку придбання чи збуту об'єктів тваринного або рослинного світу передбачена адмінвідповідальність за ст. 88-1 КУпАП. Вона передбачає накладення штрафу від 510 до 1 700 грн з конфіскацією об'єктів тваринного або рослинного світу за рішенням суду.

В Управлінні Держрибагентства у Хмельницькій області функціонує телефонна «гаряча лінія»: (068) 384-98-10. Про порушення Правил любительського і спортивного рибальства та Порядку придбання чи збуту риби прохання повідомляти за вказаним номером телефону.

Довідкова інформація:

Нагадуємо, що продавці мають право торгувати рибою, ікрою та водними безхребетними лише за умови наявності документа, що підтверджує законність їх придбання (товарно-транспортна накладна, в якій зазначено звідки отримано рибу, ікру, раків тощо), та сертифіката якості (виданого за результатами досліджень акредитованої лабораторії, розміщеної на продовольчому ринку). Торгівля водними біоресурсами без відповідних документів є незаконною.з повагою

прес-служба Хмельницького рибоохоронного патруля

116
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.