Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Хмельниччина тепер отримала власний бренд

Хмельниччина тепер отримала власний бренд

Хмельниччина тепер отримала власний бренд

Нарешті наша область отримала свій індивідуальний бренд. Голосування, що проводилось з 19 серпня по 3 жовтня, скінчилося і серед представлених чотирьох варіантів марки області, переміг знак під назвою «Самобутність».

На офіційному сайті Хмельницької обласної державної адміністрації до уваги жителів краю були представлені чотири варіанти марки області: «Перехрестя стихій та історій», «Самобутність», «Класичний гербовий» та «Модерн». Переможцем конкурсу став графічний знак – «Самобутність», який відображає саму культурно-історичну компоненту Хмельниччини, адже на гербі зображений орнамент вишиванок, який використовувався саме в нашому краї.

Звичайно ж не обійшлося без соціологічного опитування серед населення області на тему: чим для них є Хмельниччина та які основні його презентаційні переваги перед рештою регіонів. Саме за результатами дослідження були розроблені варіанти бренду.

У голосуванні взяли участь більше тисячі подолян, яким не байдуже, як буде представлена наша область широкому загалу. Обрання бренду з його подальшим використанням в акціях та проектах області є першим кроком у побудові туристичної стратегії Хмельниччини.


85
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.