Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Хмельниччина очікує 15 тисяч доз вакцини БЦЖ

Хмельниччина очікує 15 тисяч доз вакцини БЦЖ

Надійде вона найближчим часом.

Днями на замовлення Міністерства охорони здоров’я Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) доставив в Україну 450 тисяч доз вакцини для захисту дітей від туберкульозу (БЦЖ), закуплені за кошти державного бюджету. Як повідомляють у Хмельницькій ОДА, для вакцинування малюків найближчим часом Хмельниччина отримає 15 тисяч доз вакцини БЦЖ.

«Вакцина вироблена Serum Institute of India, перекваліфікована ВООЗ. Це перша партія БЦЖ, що надійшла в країну цього року. Пізніше Україна отримає ще 640 тисяч доз. Щеплення можна зробити безоплатно в державних медичних закладах або приватних, які уклали угоду з Національною службою здоров’я»,- зазначають у Хмельницькій ОДА.

МОЗ України та ЮНІСЕФ закликають вакцинувати малюків вчасно за графіком – одну дозу БЦЖ вводять на 3–5 день життя. Якщо дитина пропустила щеплення, зверніться до свого лікаря, щоб отримати захист від туберкульозу якнайшвидше.

У Хмельницькій облдержадміністрації, також минулого тижня ЮНІСЕФ доставив в Україну 2,4 мільйона доз вакцини проти дифтерії-правця для дітей і дорослих, закуплених за кошти державного бюджету. Постачання охоплювало 600 тисяч доз препарату для профілактики кашлюка, дифтерії та правця з цільноклітинним кашлюковим компонентом (АКДП): 300 тисяч доз вакцини для профілактики дифтерії та правця (АДП) для дітей з 6 років та 1,5 млн для профілактики дифтерії та правця зі зменшеним вмістом антигена (АДП-М) для дорослих.

Сайт "Є"

114
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.