Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Хмельниччина невдовзі може вийти з «червоної зони» карантинних обмежень

Хмельниччина невдовзі може вийти з «червоної зони» карантинних обмежень

В області спостерігається покращення епідситуації.

Вже впродовж найближчих днів Хмельницька область може вийти з червоного рівня епідемічної небезпеки, а відтак карантинні обмеження будуть послаблені. Про це сьогодні, 4 травня, заявив заступник міністра охорони здоров'я — головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

За його словами, покращення епідситуації спостерігається у Запорізькій, Полтавській, Хмельницькій та Чернігівській областях. «За збереження позитивної динаміки ці регіони можуть вийти із червоного рівня епідемічної небезпеки вже впродовж найближчих днів», — слова Віктора Ляшка наводить українська служба «ВВС».

Нині ж на позачерговому засіданні Держкомісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняли рішення, що з 5 травня обмеження червоної карантинної зони скасують у Житомирській області. Регіон перейде в помаранчеву зону. А відтак в «червоній зоні» залишатимуться Запорізька, Полтавська, Сумська, Харківська, Чернігівська та Хмельницька області. Якщо найближчими дня Хмельниччина перейде до «жовтої» чи «помаранчевої» зони, то в області дозволять роботу непродовольчих ринків, торговельних центрів, крамниць, спортзалів. Відновиться й очне навчання у школах для старшокласників. Якщо, звісно, місцеві комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій не вирішать ввести додаткові обмеження.

Нагадаємо, станом на 4 травня в Хмельницькій області на лікуванні перебувають 12 тисяч 30 осіб, в яких підтверджений COVID-19: 1469 лікуються стаціонарно, 10 561 – амбулаторно. Завантаженість ліжкомісць з киснем у закладах, що надають допомогу хворим з COVID-19, по області складає 46,2%.

Сайт "Є"

194
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.