Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Хмельниччина має власний довідник символів

Хмельниччина має власний довідник символів

Хмельниччина має власний довідник символів

Нещодавно вийшов друком довідник «Символіка Хмельницької області». На 128 сторінках описані історії територіальної, міської та сільської геральдики на території сучасної Хмельницької області в період з XVII століття до наших днів.

«Упорядники довідника — Валерій Напиткін (м.Хмельницький), автор книги «Геральдика Хмельниччини» та сайту «Українська геральдика», Костянтин Богатов (м.Кишинів), член комісії з питань геральдики при Президентові Республіки Молдова. Науковий редактор видання — Андрій Богданович Гречило, доктор історичних наук, провідний науковий співробітник Інституту української археографії та джерелознавства ім.М.С.Грушевського НАН України, Львівське відділення, голова Українського геральдичного товариства».

Рецензентами видання стали: кандидат історичних наук, директор Центрального державного кіно фотоархіву України ім.Г.С.Пшеничного та кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України Кам'янець-Подільського національного університет ім.І.Огієнка Сергій Трубчанінов. Видання вміщує історії територіальної, міської та сільської геральдики області, в тому числі і населених пунктів Ізяславського району.

У довіднику наведено описи та зображення абсолютно всіх відомих на теренах Хмельниччини гербів та прапорів – як історичних, так і сучасних. Також у ньому наведено методичні рекомендації створення гербів та прапорів, перелік рішень органів влади та використаної літератури.

За матеріалами сайту «Українська геральдика» heraldry.com.ua

95
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.