Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Хід ремонтних робіт в закладах освіти району на постійному контролі

Хід ремонтних робіт в закладах  освіти району на постійному контролі

28 жовтня голова районної державної адміністрації Іван Федорчук та начальник відділу освіти райдержадміністрації Ростислав Конончук проінспектували хід проведення ремонтних робіт в окремих закладах освіти району.

Зокрема вони побували у Михлянській ЗОШ І-ІІІ ст., де спільно із директором закладу Михайлом Лисюкомперевірили хід робіт із капітального ремонту даху будівлі №1 Михлянської ЗОШ І-ІІІ ст. Тут здійснюється заміна покрівлі з азбестоцементних листів на металопрофіль з утепленням горищного перекриття, облаштування огорожі даху, облаштування системи грозозахисту і водовідведення. На даний час демонтовано стару покрівлю, очищено горище, проведені підготовчі роботи до укладення металопрофілю. Фінансування робіт ведеться за рахунок коштів субвенції з держбюджету по зоні спостереження Хмельницької АЕС в сумі 1400,203тис.грн. Виконавець робіт ТОВ «Будспецмонтаж» (м.Нетішин).

Голова райдержадміністрації наголосив на необхідності максимального використання підрядною організацієюсприятливих погодних умов при забезпеченні відповідної якості робіт та дотримання технологічних норм у максимально стислі терміни.

Також Іван Федорчук та Ростислав Конончукоглянули Ізяславський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №5 ім.О.Онищука, гімназія», де проводяться роботи із тепломодернізації(утеплення стін та перекриттів) частини фасаду. Вказані роботи в ньому ведуться за сприяння народного депутата України Олени Копанчук. Окрім того для реалізації комплексу означених робіт було залучено кошти районного бюджету (0,361 млн.грн). Голова адміністрації також оглянув будівельний майданчик із облаштування підйомника для дітей з особливими потребами. Роботи здійснює ТОВ «Галіон».

Цього ж дня керівники оглянули приміщення Ізяславської дитячо-спортивної школи, де ведуться роботи із облаштування системи шатрового даху над корпусом спортивного залу. Загальна вартість складає 2,092 млн.грн., роботи профінансовано за рахунок коштів районного бюджету, зекономлених в період карантину. Роботи на об’єкті здійснює також ТОВ «Галіон».

За матеріалами відділу освіти РДА

102
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.